پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

موسس دبستان برنای شهرستان آمل مطرح کرد؛
دبستان برنا با رویکرد نشاط روحی و سلامت جسمانی فعالیت می کند
دبستان برنای شهرستان آمل علاوه بر آموزش دوره ی ابتدایی به آموزش های حوزه تربیت بدنی از جمله شنا، ژیمناستیک و آمادگی جسمانی به صورت تخصصی می پردازد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حکیمه ملکی، موسس و مدیر دبستان برنای شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: دبستان برنا علاوه بر آموزش دوره ی ابتدایی به آموزش های حوزه تربیت بدنی  از جمله شنا، ژیمناستیک و آمادگی جسمانی به صورت تخصصی می پردازد.

وی در ادامه افزود: دبستان برنا در سال ۱۳۹۱ با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان آمل برای تقویت نشاط روحی و سلامت جسمانی دانش آموزان شروع به کار کرد.

ملکی با بیان این که هزینه های جاری دبستان برنا زیاد است خاطر نشان کرد:  ما سعی کردیم خود را با اقتصاد مقاومتی وقف دهیم و همراه و همگام با خانواده ها در بخش تربیت بدنی به فعالیت خود ادامه دهیم.

مدیر دبستان برنا در خصوص وضعیت تحصیلی دانش آموزان مطرح کرد: با توجه به این که دانش آموزان در دبستان برنا با رفاه تحصیلی بسیار بالایی مشغول به تحصیل هستند جزو رتبه های برتر آموزشی شهرستان در ارزشیابی اخیر اداره آموزش و پرورش قرار گرفتند.

وی در پایان ضمن تبریک هفته تربیت بدنی به مردم و مسئولان ورزشی شهر گفت: آمل پتانسیل بسیار بالایی برای تربیت ورزشکاران موفق را دارد که باید در سنین پایین و دوران ابتدایی استعدادیابی شوند و یکی از اهداف ما نیز در کنار رشد علمی دانش آموزان، کشف استعدادهای ورزشی آن هاست.

خبر: مسیح مسلمی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.