پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل خبر داد;
معرفی ۱۰۰۰ میلیاردی طرح‌های بهین یاب در آمل
سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل از معرفی متقاضیان بخش کشاورزی شهرستان آمل برای دریافت یک هزار میلیارد ریال تسهیلات بهین یاب به بانک های عامل برای اشتغالزایی 517 نفر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سید حسین اسلامی از معرفی متقاضیان بخش کشاورزی شهرستان آمل برای دریافت یک هزار میلیارد ریال تسهیلات بهین یاب به بانک های عامل برای اشتغالزایی ۵۱۷ نفر خبر داد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل اضافه کرد: تعداد ثبت نام کنندگان در سایت ۶۹ مورد بوده و در حال حاضر ۵۵ مورد در کمیته بررسی شده و پروندها به شعبه ها ارسال شد.

وی اظهار کرد: برای پرداخت تسهیلات بهین یاب، باید بنگاه‌ها با طرح توجیهی فنی، ‌مالی و اقتصادی مناسب فعالیت توسعه با تصویب کارگروه استانی به بانک های عامل معرفی شوند.

اسلامی با بیان اینکه بنگاه‌های تولیدی که محصولات آنها در بازار فروش قابل قبول باشد و منجر به انباشته شدن محصولات در انبار نشود در اولویت دریافت تسهیلات بسته رونق تولید هستند.

وی تصریح کرد: برای توسعه فعالیت بنگاه های تولیدی که به دلیل کمبود نقدینگی فعالیت آنها کمتر از ظرفیت اسمی است و از میزان اشتغال پایدار توجیه‌پذیری برخوردار باشند  در اولویت دریافت این تسهیلات قرار می گیرند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل خاطرنشان کرد: پرونده ها پس از بررسی و کارشناسی طرح در کمیته بررسی و پس از تأیید به کارگروه استانی ارسال می شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.