پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئول واحد زیباسازی شهرداری آمل مطرح کرد;
اجرا شدن طرح همسان سازی مبلمان شهری در آمل/ تصویب ۵ میلیارد تومان بودجه برای واحد زیباسازی آمل
رضا خسروی مسئول واحد زیباسازی شهرداری آمل گفت: عمده مشکلات امروز شهرداری ها کمبود منابع مالی می باشد که طبیعتا شهرداری آمل نیز از این قاعده مستثتی نیست; ولی همه ی تلاش مجموعه شورای شهر و شهرداری بر این می باشد که تمام تلاش خود را جهت خدمت گذاری به مردم شریف آمل به شکل شایسته انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه به منظور حمایت از مسئولان دلسوز و زحمت کش به سراغ مسئول واحد زیباسازی شهرداری رفت و گفتگوی جالبی با وی انجام داد.

رضا خسروی کارشناس ارشد مهندسی معماری می باشد و از سال ۱۳۸۳ در سازمان عمران شهرداری آمل فعالیت خود را آغاز کرد.

نامبرده طی این سالها مسئول واحد نقشه برداری سازمان عمران، مسئول آموزش و پژوهش شهرداری، مسئول آموزش شورای اسلامی شهر، ناظر پروژه های شهری، دبیر کمیته ترافیک شورای شهر، عضو کمیته زیباسازی شورای شهر بوده و در حال حاضر مسئولیت واحد زیباسازی شهرداری آمل را بر عهده دارد.

رضا خسروی مسئول واحد زیباسازی شهرداری آمل در ابتدا گفت: از دی ماه ۹۷ بعنوان کارشناس در واحد زیبا سازی مشغول شدم و از اواخر خرداد ۹۸ بعنوان مسئول زیبا سازی شهرداری به خدمت مشغول می باشم.

وی افزود: پروژه های نور پردازی، نصب المان، رنگ آمیزی، بهبود محیط شهری، آذین بندی روشنایی از عمده فعالیت های واحد زیباسازی شهرداری می باشد.

خسروی ادامه داد: بودجه سازمان زیباسازی مبلغ ۵ میلیارد تومان به تصویب رسیده است که بر اساس برنامه ریزی های لازم در دست اقدام است.

وی تصریح کرد: برنامه های جامعی را تنظیم کردیم و کارهای مطالعاتی آن انجام شده که مهمترین آن طرح همسان سازی مبلمان شهری می باشد که انشالله با حضور شهردار جدید خدمت ایشان ارائه خواهیم داد و در نهایت سیاست های ابلاغی ایشان برنامه ریزی  و برای اجرایی نمودن، آن را انجام خواهیم داد.

مسئول واحد زیباسازی شهرداری آمل مطرح کرد: عمده مشکلات امروز شهرداری کمبود منابع مالی می باشد که طبیعتا شهرداری آمل نیز از این قاعده مستثتی نیست; ولی همه ی تلاش مجموعه شورای شهر و شهرداری بر این می باشد که تمام تلاش خود را جهت خدمت گذاری به مردم شریف آمل به شکل شایسته انجام دهند.

خسروی در پایان گفت:  نهایت تشکر را از اعضای شورای شهر ، سرپرست قبلی و فعلی شهرداری دارم که نگاه ویژه ای به این بخش داشته و همواره از این بخش حمایت نمودند و از مردم شهر آمل بابت تمامی کاستی ها نهایت پوزش را می طلبم.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.