پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
دستگیری سارق مغازه با ۷ فقره سرقت در آمل
سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامي شهرستان آمل گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه در سطح شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت و پس از چند روز کار اطلاعاتي و بررسی های کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان، سارق را شناسایی کردند و در نهایت با هماهنگی های قضائی، ماموران در يک عمليات ضربتی متهم را در مخفيگاهش دستگير کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی و بررسی های کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان، سارق را شناسایی کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی، ماموران در یک عملیات ضربتی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی، افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های پلیسی به ۷ فقره سرقت مغازه در سطح شهرستان اقرار کرد و پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ آزادی با هشدار به شهروندان از آنان خواست: با نصب دزدگیر و اقدامات پیشگیرانه عرصه را برای بزهکاران تنگ و زمینه ارتکاب جرم را از آنان سلب کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.