پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سیمئونه: رئال برای هازارد ۳۰ ساله، صد میلیون داد
دیگو سیمئونه در مصاحبه با کادنا سر به مقایسه خرید گران قیمت تیمش ژوائو فلیکس با ادن هازارد پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

اتلتیکو مادرید تابستان با تحول بزرگی در تیمش روبرو شد. خیلی از ستاره های قدیمی این تیم از جمله دیگو گودین، لوکاس هرناندز، خوان فران، فیلیپه لوئیس و  گریزمان از این تیم جدا شدند و در عوض چهره های جوانی به این تیم پیوستند که مهمترین شان ژوائو فلیکس مهاجم ۱۹ ساله پرتغالی است که برای جذب او ۱۲۶ میلیون یورو هزینه شد.

 

 

 

 

دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو جدایی ستاره ای مثل گریزمان را خیلی دردناک نمی داند ولی پیوستن لوکاس هرناندز به بایرن را اتفاقی تلخ تر عنوان کرد:« انتقالی که بیش از همه من را آزرد، مربوط به لوکاس است. او محصول آکادمی باشگاه بود و حتی از جدایی گریزمان بیشتر ناراحتم کرد. دوست نداشتم لوکاس را از دست بدهیم ولی او به دنبال چالشی جدید در یک کشور دیگر بود.»

 

 

 

 

گریزمان:« از وقتی او به بارسا رفته، در چند نوبت با او حرف زده ام. او همان جایی است که دوست داشت باشد. گریزمان یک انسان متواضع است و خیلی اهل حرف زدن نیست. او شخصیتی آرام دارد. شک ندارم که در بارسا خواهد درخشید ولی خوب، گریزمان دیگر مشکل من نیست و این به ارنستو والورده(سرمربی بارسا) مربوط است.»

 

۱۲۶ میلیون یورو برای فلیکس:« ما هرگز توان رقابت مالی با رئال و بارسا را نداریم. شاید بتوانیم برای جذب یک بازیکن این مقدار هزینه کنیم ولی این همیشگی نیست. در ضمن ما برای یک بازیکن ۱۹ ساله که هنوز سال های زیادی از فوتبال را پیش رو دارد، این رقم را هزینه کردیم ولی رئال برای ادن هازارد که ۳۰ ساله است، بیش از ۱۰۰ میلیون یورو پرداخت کرد.»

سیمئونه در حالی ادن هازارد را ۳۰ ساله عنوان کرد که ستاره بلژیکی، ژانویه پیش رو قدم در ۲۹ سالگی خواهد گذاشت.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.