پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ریوالدو: بارسلونا باید دمبله را جریمه کند
ستاره برزیلی سابق بارسلونا معتقد است که این باشگاه باید عثمان دمبله را به خاطر کارت قرمزی که برابر سویا دریافت کرد، جریمه کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

بی انضباطی های دمبله در یک سال گذشته برای بارسا حواشی زیادی را باعث شده است. ستاره فرانسوی که دو سال پیش به بارسا پیوست تا جانشین نیمار شود، هنوز نتوانسته ارزش هایش را به اثبات برساند و به دلیل مصدومیت های متعدد و نیز بی انضباطی هایش بیشتر در حاشیه بوده تا متن. ستاره فرانسوی گزینه بارسا برای معاوضه با نیمار در تابستان نیز بود ولی او با اصرار در بارسا ماند و حاضر نشد به پی اس جی برود

 

 

 

 

دمبله اخیرا و در بازی با سویا نیز به دلیل توهین به داور اخراج شد تا با محرومیت دو جلسه ای و از دست دادن ال کلاسیکو مواجه شود. غیبت او خبر خوبی برای آبی اناری ها نخواهد بود.

 

ریوالدو اسطوره برزیلی بارسا در واکنش به حواشی دمبله گفت:« توصیه من این است که دمبله حتما جریمه شود. معتقدم خیلی مهم است اگر در داخل باشگاه قوانینی باشد برای اینکه اگر بازیکن به داور یا سرمربی توهین کند با جریمه مواجه شود. اینجا اشاره من فقط به دمبله نیست و هر بازیکن خاطی باید جریمه شود. بازیکنی که برای بارسا بازی می کند، باید باهوش باشد و بداند که در یک مسابقه نباید هم تیمی ها و سرمربی اش را در وضعیت دشوار قرار دهد.»

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.