پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تاتنهام اریکسن را به رئال پیشنهاد داد (عکس)
نشریه مادریدی مارکا امروز هم تیتر یک خود را به کریستن اریکسن ستاره دانمارکی تاتنهام و علاقه او برای بازی در رئال اختصاص داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

روز گذشته هر دو نشریه مارکا و آاس تیتر یک خود را به کریستین اریکسن اختصاص داده بودند و خبر از علاقه رئال به جذب اریکسن در انتقالات زمستانی دادند. ارزش این ستاره ۲۶ ساله نزدیک به ۹۰ میلیون یورو است ولی با توجه به اینکه تنها ۹ ماه به پایان قراردادش باقیمانده و تاکنون سه پیشنهاد تمدید تاتنهام را رد کرده، باشگاه لندنی بهترین راه را فروش او در زمستان می داند تا مانع جدایی رایگانش شود.

 

 

شماره امروز مارکا

 

 

رئال در انتقالات تابستانی علاقه ای به جذب اریکسن نشان نداد چرا که تمرکز خود را روی پل پوگبا گذاشته بود. در نهایت ستاره فرانسوی به رئال منتقل نشد و اریکسن هم حاضر نشد علی رغم اصرارهای تاتنهام، نه قراردادش را تمدید کند و نه راهی تیمی دیگر شود. ستاره دانمارکی یک هدف دارد و آن هم بازی در رئال است.

طبق ادعای مارکا، پس از رد آخرین پیشنهاد تمدید قرارداد که هفته گذشته ارائه شده بود، سران تاتنهام اریکسن را به رئال پیشنهاد داده اند. آنها حاضرند در ازای واگذاری اریکسن تنها بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو دریافت کنند که برای بازیکنی با این کیفیت، رقمی بسیار پایین است. رئال که فرصت را مناسب می بیند، قصد دارد در زمستان کار انتقال اریکسن را نهایی کند.

آنها قصد ندارند اتفاق دو سال پیش در مورد کپا آریسابالاگا تکرار شود. در آن مقطع گلر حال حاضر چلسی برای بیلبائو بازی می کرد و قرار بود با ۲۰ میلیون یورو به رئال منتقل شود ولی زیدان مانع شد. او چند ماه بعد و پس از تمدید قرارداد هشت ساله با بیلبائو، با ۸۰ میلیون یورو راهی چلسی شد.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.