پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ال کلاسیکو برای جذب پدیده جدید آلمانی
کای هاورتس ستاره جوان بایرلورکوزن و تیم ملی آلمان مورد توجه هر دو غول فوتبال اسپانیا قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

نشریه آلمانی بیلد گزارش داد دو باشگاه  بارسلونا و رئال مادرید برای به خدمت گرفتن کای هاورتس، هافبک ۲۰ ساله تیم فوتبال بایرلورکوزن علاقه‌مند هستند. بایرن مونیخ هم مدتی است وضعیت این بازیکن آلمانی را زیرنظر دارد  و دو غول فوتبال باشگاهی اسپانیا برای به خدمت گرفتن هاورتس باید با قهرمان آلمان رقابت کنند.

 

 

 

 

کای هاورتس در بازی دوستانه چهارشنبه شب تیم ملی فوتبال آلمان مقابل آرژانتین که به تساوی ۲-۲ انجامید، عملکرد تأثیرگذاری از خود در ترکیب مانشافت ارائه کرد. طبق گزارش بیلد، بارسلونا برای زیرنظر گرفتن بازی این هافبک آلمانی، نماینده‌ای را به آلمان نفرستاده چرا که متقاعد شده این بازیکن به اندازه‌ای خوب است که بتواند در ترکیب آبی‌واناری‌ها به میدان برود.

 

هاورتس که در سال ۲۰۱۶ با بایرلورکوزن وارد دنیای حرفه‌ای فوتبال شد، مدارج پیشرفت را خیلی سریع طی کرد و پس از اینکه در سال ۲۰۱۴ اولین بازی‌اش را برای تیم زیر ۱۶ سال آلمان انجام داد، بعد از حضور در تیم‌های زیر ۱۷ و زیر ۱۹ سال آلمان، در سال ۲۰۱۸ به دعوت یواخیم لوو اولین بازی ملی‌اش را با پیراهن مانشافت انجام داد.

این هافبک ۲۰ ساله که تاکنون ۱۱۵ بازی با پیراهن بایرلورکوزن انجام داده و ۳۱ گل هم به ثمر رسانده، در کارنامه‌ حرفه‌ای‌اش ۶ بازی و یک گل‌زده با پیراهن تیم ملی فوتبال آلمان هم دیده می‌شود.

گفته می شود هزینه جذب او ۷۰ میلیون یورو خواهد بود و این رقم شاید به ۱۰۰ میلیون یورو نیز افزایش یابد.

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.