پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

چمپیونزلیگ، خواسته اصلی سران آرسنال از امری
مسئولان باشگاه آرسنال از اونای امری درخواست کرده اند تا هر طور شده این باشگاه را به لیگ قهرمانان برگرداند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

اونای امری سال گذشته جانشین آرسن ونگر در آرسنال شد. او دو سال هدایت پی اس جی را بر عهده داشت و پس از ناکامی با این تیم در لیگ قهرمانان، از سمت خود برکنار شد. امری در اولین فصل حضورش در آرسنال، با این تیم رتبه پنجم لیگ را به دست آورد و از کسب سهمیه لیگ قهرمانان باز ماند که اتفاقی تلخ برای توپچی ها بود. خارج ماندن از لیگ قهرمانان هم ضرر اقتصادی برای باشگاه داشت و هم ناراضایتی شدید هواداران را باعث شد.

 

 

 

 

آرسنال فصل جاری را بد شروع نکرده و فعلا پس از لیورپول و سیتی در رده سوم قرار دارد. با توجه به افت شدید منچستریونایتد و تاتنهام، دور از ذهن نیست که توپچی ها فصل بعد به لیگ قهرمانان برگردند.

طبق ادعای گاردین، مسئولان باشگاه آرسنال از سرمربی خود خواسته است امسال باید بین ۴ تیم اول جدول قرار بگیرند و به لیگ قهرمانان برگردند.

در جلسه‌ای که بین مالکان باشگاه آرسنال با اونای امری سرمربی این تیم برگزار شده است، از این مربی اسپانیایی درخواست شده که در این فصل بار دیگر تیم را به رقابت‌های لیگ قهرمانان برگرداند در غیر این صورت شاید شرایط برای ادامه همکاری با او مقدور نباشد.

البته آرسنال در صورتی که بتواند قهرمان لیگ اروپا شود نیز به لیگ قهرمانان راه خواهد یافت ولی کار این تیم برای رسیدن به فینال لیگ اروپا همچون سال قبل سخت خواهد بود.

قرمزهای شمال لندن باید در هفته بعدی برابر شفیلد یونایتد قرار بگیرند و در ادامه برابر ویتوریا در لیگ اروپا به میدان خواهند رفت.

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.