پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عضو شورای اسلامی شهرستان آمل مطرح کرد؛
پیاده روی اربعین مانور تشیع در جهان اسلام است
قاسم رسولی، عضو شورای اسلامی شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: پیاده روی اربعین می تواند یک مانور خوب برای شیعیان و مسلمانان در جامعه جهانی باشد و باید به آن توجه زیادی شود در واقع می توان گفت که بهترین مانور تشیع در عصر حاضر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

قاسم رسولی، عضو شورای اسلامی شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: راهپیمایی و پیاده روی روز اربعین یک حرکت سیاسی دینی است به همین علت هر سال باید  پر شورتر برگزار شود.

وی در ادامه افزود: پیاده روی اربعین می تواند یک مانور خوب برای شیعیان و مسلمانان در جامعه جهانی باشد و باید به آن توجه زیادی شود در واقع می توان گفت که بهترین مانور تشیع در عصر حاضر است.

رسولی، در مورد نحوه برگزاری مراسمات عزاداری حسینی اظهار کرد: عزاداری ها در شهرستان آمل به شیوه ی سنتی برگزار می شود و طوایف مختلف واقع در آمل سبک های عزاداری متفاوتی را دارند که در نوع خود بسیار جالب است.

وی درباره ی ورود مداحان بزرگ کشوری به شهرستان آمل تصریح کرد: مردم آمل به مداحان کشوری علاقه مند هستند و ورود آن ها به آمل نیز فرصتی دیگر برای عزاداری حسینی را مهیا می کند.

عضو شورای اسلامی شهرستان آمل در رابطه با حمایت از هیات های عزاداری مطرح کرد: افتخار من این است که بچه هیاتی هستم و تاکنون تلاش کرده ام که در حد بضاعت و توان خود به برگزاری مراسمات عزاداری در شهرستان آمل کمک کنم چرا که بار فرهنگی تراز انقلاب را هیات های مذهبی به دوش می کشند.
خبر: مسیح مسلمی پاشا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.