پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

چرا دریافت نوبت‌ از برخی پزشکان چند ماه زمان می‌برد؟
جانشین معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی گفت: تعداد معدودی پزشک داریم که اعضای اصلی هیأت علمی دانشگاه‌ها هستند و به دلیل کمبود وقت نمی‌توانند زمان‌های زیادی را در مطب‌ها باشند و نوبت‌های بیماران به این علت طولانی مدت خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

توکل جانشین معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی در برنامه رادیویی «تهران کلینیک» رادیو تهران درخصوص رفتار منشی و مراجعه کننده‌های مطب‌ها و شرح وظایفشان گفت: علاوه بر منشی‌ها همه درمانگراها هم باید با مردم با خلق خوب و نیکو برخورد کنند و شرافت و کرامت انسانی را برای همه مردم ائم از ایرانی و غیرایرانی داشته باشند.

وی با بیان اینکه ما گزارش هایی در این خصوص داشتیم و این موضوع را پیگیری کردیم گفت: پیشنهاد من این است که طرفین به‌خصوص همراهان بیمارانی که حال روحی خوبی ندارند رعایت ادب را داشته باشند و احترام را رعایت کنند اما چنانچه مشکلی وجود داشته باشد می‌توانند شکایات خود را به معاونت انتظامی سازمان پزشکی ارجاع دهند.

توکل در پاسخ به این سوال که چرا برخی پزشکان از حال برای ۶ ماه آینده ( آخرسال ) برای نوبت‌دهی بیماران وقت‌هایشان پر است گفت: تعداد معدودی پزشک داریم که اعضای اصلی هیأت علمی دانشگاه‌ها هستند و به دلیل کمبود وقت نمی‌توانند زمان‌های زیادی را در مطب‌ها باشند و نوبت‌های بیماران به این علت طولانی مدت خواهد شد که برای تمام اطبا هم صدق نمی‌کند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.