پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رفتار مسئولان در قبال مردم بعد از اعلام اموالشان به قوه قضائیه اصلاح می‌شود
نماینده مشهد در مجلس با اشاره به عملیاتی شدن سامانه اعلام اموال و دارایی مسئولان گفت: رفتار مسئولان نسبت به مردم بعد از اعلام اموالشان به قوه قضائیه اصلاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حجت‌الاسلام محمدحسین حسین‌زاده بحرینی نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی درباره سامانه اعلام شفاف اموال و دارایی مدیران و مسئولان گفت: این سامانه، اجرای قانون است؛ چرا که طبق قانون، مسئولان رده بالای کشور را موظف کرده که دارایی‌های خود را قبل از تصدی مسئولیت و بعد از آن اعلام کنند.

وی افزود: راه‌اندازی سامانه اعلام اموال و دارایی مدیران و مسئولان، اجرایی شدن قانون است، هرچند که عملیاتی شدن این موضوع کمی طول کشیده است و بهتر بود خیلی زودتر از این زمان‌ها این اتفاق رخ می‌دهد.

نماینده مشهد در مجلس تصریح کرد: اگر همه مردم بدانند که هر نماینده، وزیر و رئیس جمهور چه میزان اموال و دارایی داشته و پیش از آن چه میزان بوده است و بعد از گذشت چهار و یا هشت سال که در سمت‌های مختلف حضور داشته، این میزان دارایی‌اش چه تفاوتی کرده است، مطمئنا رفتار مسئولان به صورت خودکار اصلاح خواهد شد.

حسین‌زاده بحرینی گفت: من این اقدام اخیر قوه قضائیه در عملیاتی شدن سامانه اعلام شفاف اموال و دارایی مسئولان را بسیار نیک دانسته و از اقدامات آیت‌الله رئیسی در این باره تشکر می‌کنم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.