پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

برگزاری ۲ هزار کارگاه ترک اعتیاد در محیط‌های کار و تولید
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت رفاه از ایجاد بیش از 2 هزار کارگاه بالای 50 نفربرای مباحث آموزشی‌، پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

همزمان با هفته بزرگداشت نیروی انتظامی، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا تفاهم نامه همکاری امضا کردند. این تفاهم‌نامه میان ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سردار مسعود زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در محل ستاد مبارزه با مواد مخدر ناجا به امضا رسید.

صادقی‌فر در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های نیروی انتظامی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پوشش بیش از ۲هزار کارگاه بالای ۵۰ نفر فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و ورزشی را برای مباحث آموزشی‌، پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر آغاز کرده و این موضوع فصل مشترک خوبی است تا با استفاده از تجربیات نیروی انتظامی بتوانیم با یک کار مشترک دائمی بخش عظیمی از جامعه که کارگران و خانواده‌ شان را تحت آموزش‌های تخصصی‌، اصولی و درست قرار دهیم.

وی گفت: این کارگاه‌ها در سراسر کشور پراکنده‌اند و اگر بتوانیم با نیروی انتظامی تعاملی همیشگی داشته باشیم از راه‌های مختلف فرهنگی‌، اجتماعی و ورزشی امکانات خوبی برای جامعه کارگری فراهم می‌شود.

سردار زاهدیان نیز در این دیدار‌، با استقبال از این پیشنهادات اظهار کرد: از فعالیت‌های پیشگیرانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه مواد مخدر خرسندیم و از آنجا که شکل مواد مخدر در جامعه تغییر کرده این فرصت را مغتنم می شماریم و از طریق تعامل، آموزش‌های متفاوت و مشترک زمینه‌های بهبودی را فراهم می‌کنیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.