پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مهرداد حبیبی سرمربی تیم دماوند آمل بیان کرد؛
امیدواریم مقتدرانه به مرحله بعدی صعود کنیم/عملکرد خط حمله ما فوق العاده است
در هفته ششم لیگ دسته سه کشور تیم دماوند آمل توانست با اختلاف سه گل تیم سنندج را در استادیوم اجبارکلای آمل شکست دهد و به صدر جدول راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مهرداد حبیبی سرمربی تیم دماوند آمل در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه با اشاره به اینکه این تیم در صدر جدول قرار گرفت، گفت: در هفته ششم لیگ دسته سه کشور با کسب ۱۲ امتیاز توانستیم به صدر جدول راه پیدا کنیم.

وی با توجه به ۶ بازی پیش رو، عنوان کرد:  بازی بعدی یک شنبه هفته بعد در اراک خواهد بود و امیدواریم با بازی مقتدرانه به مرحله بعد صعود کنیم.

سرمربی تیم دماوند آمل تصریح کرد: در سه بازی اخیر عملکرد خط حمله خوب بود و امیدواریم در چند بازی پیش رو نیز این عملکرد حفظ شود.

وی از بازی امروز با تیم سنندج گفت: در این بازی انتظار داشتیم که سه گل به ثمر برسانیم که همین طور شد و با لطف پروردگار به این هدفمان رسیدیم.

حبیبی ادامه داد: زنندگان گل این بازی  سینا مهدی زاده، عباس خانزاد و شهرام فلاح بودند که در مجموع توانستند ۶ گل این رقابت ها را به اسم خود ثبت کنند.

وی خاطرنشان کرد: سعی کردیم که به بازیکنان امید هم توجه کنیم و به آنان هم بها دهیم در این دیدار یکی از پاس های گل توسط بازیکنان امید داده شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.