پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیرعامل انجمن ام اس شهرستان آمل مطرح کرد؛
۳۰۲ نفر در آمل تحت پوشش انجمن ام اس قرار دارند
زهرا رجبی، مدیرعامل انجمن Ms شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: بیماران مبتلا به ام اس باید استرس و فشار عصبی خود را کاهش دهند و غذاهای طبع گرم بخورند و ورزش، یوگا و پیاده روی را در اولویت های خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

زهرا رجبی، مدیرعامل انجمن Ms شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: ۳۰۲ نفر تا کنون تحت پوشش انجمن ام اس شهرستان آمل قرار گرفته اند که از این تعداد ۲۵۰ نفر آملی و ۵۲ نفر از شهرستان های نور و محمودآباد می باشند.

وی در ادامه افزود: شهرستان های نور و محمودآباد انجمن ام اس ندارند و خیرین آن ها هیچ گونه کمکی به بیماران تحت پوشش ما نمی کنند.

رجبی با بیان این که بیماری ام اس درمان قطعی ندارد، گفت: بیماران مبتلا به ام اس باید استرس و فشار عصبی خود را کاهش دهند و غذاهای طبع گرم بخورند و ورزش، یوگا و پیاده روی را در اولویت های خود قرار دهند.

وی در ادامه اضافه کرد: از عمده مشکلاتی که مبتلایان ام اس با آن مواجه هستند را می توان عدم اطلاعات کافی در مورد بیماریشان دانست و خانواده افراد مبتلا به ام اس نباید تنش و فشار عصبی را به بیمار منتقل کنند و باید تلاش کنند تا محیطی سرشار از آرامش را برایشان مهیا سازند.

میرعامل انجمن ام اس شهرستان آمل در پایان اظهار کرد: یکی از کار های موثری که برای بهبود بیماری ام اس می توان انجام داد بالا بردن روحیه بیمار است که مدیریت پردیس سینمایی اکسین با دعوت از بیماران تحت پوشش انجمن برای تماشای فیلم در این عمل خیر ما را یاری کردند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.