پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابلسر خبر داد;
ثبت ۱۴ طرح اشتغالزایی بخش کشاورزی بابلسر در سامانه سیتا
مدیر جهاد کشاورزی بابلسر گفت: تاکنون 14 طرح تولید و اشتغال بخش کشاورزی برای دریافت تسهیلات و ایجاد 46 فرصت شغلی به بانک‌های عامل معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حمیدرضا رحمانی مدیر جهاد کشاورزی بابلسر اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون از سوی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بابلسر، ۱۴ طرح تولید و اشتغال بخش کشاورزی برای ایجاد ۴۶ فرصت شغلی و دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابلسر تصریح کرد: طرح های معرفی شده به بانک شامل ۱۰ طرح احداث و تجهیز دامداری و خرید دام، سه طرح احداث گلخانه سبزی و صیفی و پرورش گل و گیاه زینتی و یک طرح پرورش ماهیان خاویاری برای دریافت ۱۳۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تسهیلات بود.

وی بیان کرد: متقاضیانی که به دنبال ایجاد فرصت های شغلی در بخش کشاورزی هستند، ابتدا باید در سامانه سیتا (سامانه یکپارچه تسهیلات اعتباری) به آدرسcita.maj.ir ثبت نام تا پس از ارزیابی کمیته نظارت و کارشناسان فنی، در صورت تایید شرایط، مشمول دریافت تسهیلات قرار گیرند.

رحمانی خاطرنشان کرد: بر اساس بند الف تبصره ۱۸، بهره برداران بخش کشاورزی می‌توانند برای ایجاد ۱۰ رسته شغلی شامل گلخانه، شیلات و آبزیان، گیاهان داروئی، صنایع تبدیلی و غذائی، دامپروری، دامپزشکی و گیاهپزشکی، فنی و مشاوره ای، کسب و کارهای خرد، مکانیزاسیون و مدرن سازی کشاورزی و کسب و کارهای بازرگانی در سامانه سیتا ثبت نام و از روند تشکیل پرونده و مراحل کارشناسی اعمال شده بر روی طرح مطلع و نسبت به اخذ تسهیلات از این محل اقدام کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.