پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران مطرح کرد؛
فوتسال مازندران تنها یک نماینده در لیگ برتر دارد
محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد:فوتسال مازندران تنها یک نماینده در لیگ برتر دارد که متعلق به شهر ساری است و یکی از تیم های سازنده لیگ کشورمان به حساب می آید. به طور کلی فوتسال مازندران در سطح کشور از کیفیت خوبی برخوردار است و استعداد های بسیاری را به تیم ملی معرفی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: فوتسال مازندران تنها یک نماینده  در لیگ برتر دارد که متعلق به شهر ساری است و یکی  از تیم های سازنده لیگ کشورمان به حساب می آید. به طور کلی فوتسال مازندران در سطح کشور از کیفیت خوبی برخوردار است و استعداد های بسیاری را به تیم ملی معرفی کرده است.

وی در ادامه افزود: برنامه های استعدادیابی فوتسال را به هیات های ورزشی هر شهرستان واگذار کردیم و آمل نیز می تواند با درخواست از فدراسیون در برنامه های استعدادیابی ما شرکت کند.

ناظم الشریعه در خصوص برگزاری جام رمضان اظهار کرد: جام رمضان موثرترین راه برای کشف استعداد در شهرستان ها خواهد بود و در شهر آمل برگزاری این مسابقات تاثیر بسزایی خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.