پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر شهر کتاب آمل مطرح کرد:
سالمندان و کودکان مهم ترین مشتریان ما هستند
علی اصغر مجیدی مدیر شهر کتاب آمل در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه عنوان کرد: پس از حدود 12 سال کار در آمل و جذب مشتری هنوز هم به فکر توسعه دادن مغازه و وارد کردن اجسام و لوازم التحریر بیشتر و جدید تر در مغازه هستیم و بر همین اساس با اضافه کردن یک طبقه به طبقات خود باعث افزایش مشتری و راحتی خریدان در خرید کالا شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

علی اصغر مجیدی مدیر شهر کتاب آمل در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه عنوان کرد: من قبلا چهار سال در یکی از بهترین کتاب فروشی های ایران در نیاوران تهران کار کردم که پس از اخذ لیسانس، تصمیم گرفتم برای خودم مجموعه ای به نام شهر کتاب آمل  بسازم و  هدف از ساخت این مجموعه ایجاد محیط کاری مناسب و رونق کسب و کار در شهرستان بود و هدف بعدی من ترویج و توسعه فعالیت های فرهنگی در عرصه شهری و استانی است .

وی بیان کرد: در بهشهر متولد شده ام و پس از چند سال کار در تهران به این نتیجه رسیدم که آمل یک مجموعه ای که  شامل کتاب، نوشت افزار واسباب بازی های کودکانه داشته باشد کم دارد و یکی از دلایل من برای انتخاب شهر آمل فاصله کم آن با تهران بود که این فاصله کم باعث انطباق فرهنگی بیشتری می شود.

مدیر شهر کتاب آمل، ادامه داد : در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۸۶ برای اولین بار کرکره مغازه را بالا دادیم و لازم به ذکر است پس از حدود ۱۲ سال کار در آمل و جذب مشتری هنوز هم به فکر توسعه دادن مغازه و وارد کردن اجسام و لوازم التحریر بیشتر و جدید تر  در مغازه هستیم و بر همین اساس با اضافه کردن یک طبقه به طبقات خود باعث افزایش مشتری و راحتی خریدان در خرید کالا شد .

مجیدی در ادامه تاکید کرد : من و تیم بزرگ شهر کتاب آمل پس از اضافه کردن یک طبقه، پیش بینی افت فروش بین ۳۰ تا ۴۰ درصدی را داشتیم چرا که اکثر مشتری های کتابخوان ما پیر هستند و بالا آمدن از پله برایشان کار دشواری است  اما پس از احداث این طبقه با استقبال خوبی همراه بودیم و رضایت مشتری های عزیز برای ما نیروی قوتی برای ادامه دادن کار است .

مدیر شهر کتاب گفت : در طبقه بالا که دارای ویژگی هایی مانند کافه و صندلی و جاهایی راحت برای نشستن و کتاب خواندن است چرا که ما نمی خواستیم فضای فروشگاه فضای تک بعدی باشد.

وی در ادامه مطرح کرد : مهم ترین مشتری ما کودکان هستند، چون آن ها نسل آینده ما را می سازند و کتاب خواندن از این سن باعث می شود آن ها در بزرگسالی هم کتابخوانی را ادامه بدهند و آن ها هستند که در سرانه کتابخوانی تاثیر می گذارند .

علی اصغر مجیدی در پایان افزود : از مردم شهر آمل تشکر می کنم که به من کمک کردند  و حمایت های همه جانبه شان را از ما دریغ نکردند البته که ناملایماتی ها و ناراحتی ها همه جا وجود دارد اما حمایتی که در این شهر از کتاب و کتابخوانی صورت می گیرد در وجه خود حمایتی عجیب است زیرا شهر کتاب ۱۲ سال هست که در این شهر مشغول به کار است .

خبر : آیدا اسلامی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.