پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران مطرح کرد;
دفاتری مانند دابو گشت می توانند ظرفیت های گردشگری آمل را به مردم نشان دهند
سیف الله فرزانه مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران صبح امروز در افتتاح دفتر جهانگردی و گردشگری دابو گشت در آمل گفت: شهرستان آمل پر از ظرفیت است و دفاتری مثل دابوگشت برای این تاسیس شده است که ما آمل گردی هم داشته باشیم و مردم ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری شهرستان آمل را نیز بشناسند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سیف الله فرزانه مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران صبح امروز در افتتاح دفتر جهانگردی و گردشگری دابو گشت در آمل گفت: از ۵ مهر تا ۱۱ مهر هفته جهانی جهانگردی است که ما به پاس زحمات خادمان گردشگری در شهرهای مختلف مراسماتی برگزار کردیم.

وی افزود: برنامه های خوبی از شرق تا غرب مازندران در حوزه گردشگری در حال رقم خوردن است و مردم ظرفیت ها را دیده و لمس کرده اند.

فرزانه ادامه داد: شهرستان آمل پر از ظرفیت است و دفاتری مثل دابوگشت برای این تاسیس شده است که ما آمل گردی هم داشته باشیم و مردم ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری شهرستان آمل را نیز بشناسند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران در پایان گفت: معتقدم اگر آقای توکلی مدیریت دفتر جهانگردی دابو گشت و همکارانشان در سطح شهرستان آمل فعالیت خوبی داشته باشند می توانند ظرفیت ها و پتانسل های حوزه گردشگری را به خوبی ارائه دهند.

خبر: سحر صالحی

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.