پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر جهاد کشاورزی آمل خبر داد;
۱۴۵ ماشین کشاورزی جدید وارد آمل شد
مدیر جهاد کشاورزی آمل از جذب 100 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی و ورود 145 ماشین جدید به این شهرستان تا پایان شهریور ماه امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

 سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی آمل گفت: از محل تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی، از ابتدای امسال تا پایان شهریور ماه، ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات ماشین آلات کشاورزی برای خرید تراکتور، کمباین، ماشین نشاکار و سایر ادوات کشاورزی در شهرستان آمل جذب شد.

وی درباره اهداف توسعه مکانیزاسیون کشاورزی عنوان کرد: ساماندهی، کاهش هزینه تولید، بهبود بهره وری و افزایش ضریب درجه مکانیزاسیون از اهداف این مدیریت است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل افزود: این تسهیلات از محل خط اعتباری مکانیزاسیون با سود ۱۵ درصد و سهم آورده ۲۰ درصد به متقاضیان پرداخت می شود.

اسلامی ادامه داد: اعتبار تخصیصی امسال به این شهرستان ۶۰ میلیارد ریال است که با هدایت مراکز جهاد کشاورزی و ادارات تخصصی و همراهی بانک کشاورزی، ۷۰ میلیارد ریال جذب شد که از این مبلغ جذب شده، ۹۰ دستگاه کمباین، ۳۰ دستگاه ماشین نشاکار، ۵۰ دستگاه تراکتور و ۲۰ دستگاه تیلر و در مجموع ۱۴۵ دستگاه به ناوگان کشاورزی اضافه آمل شد.

وی در پایان گفت: تاکنون ۲۴۵ فقره پرونده ماشین آلات به بانک ارسال و ۱۹۰ مورد آن مصوب شده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.