پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رعد ۲۹ رقم خورد/ دستگیری ۶۸۷ سارق، زورگیر و مالخر در پایتخت
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از اجرای طرح رعد ۲۹ در 48 ساعته گذشته و دستگیری 678 سارق، زورگیر و مالخر توسط مأموران پلیس تهران بزرگ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

طرح رعد ۲۹ فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تلاش مأموران پلیس پیشگیری و سر کلانتری‌های سطح تهران در ۴۸ ساعت گذشته رقم خورد.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با اجرای ۴۰۹ حکم قضایی و هماهنگی دادسراها با ورود به مخفیگاه سارقان و مالخران ۶۸۷ نفر از سارقان و مالخران و زورگیران دستگیر شدند.

وی از شناسایی و کشف ۲۲۸ دستگاه خودور و موتور سیکلت و همچنین شناسایی ۹۶۱۲ عدد از اموال مسروقه در رعد ۲۹ خبر داد و افزود: ۳۳ باند منهدم شده و ۸۶ درصد مالباختگان شناسایی شدند؛ ارزش اموال مسروقه مکشوفه ۹٫۵ میلیارد تومان است.

سردار رحیمی به دادستان در برنامه طرح رعد ۲۹ پرداخت و اعلام کرد: خوشبختانه با همکاری خوب دستگاه قضا توانسته‌ایم در وقوع جرائم تقریبا جزء استان‌های آخر باشیم؛ در ۶ ماهه نخست نیز نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ه۱۳ درصد افزایش جرائم کشف شده را داشته‌ایم. همچنین بالغ بر ۹۷ درصد از جرائم خشن و مهم را کشف کرده‌ایم.

رئیس پلیس تهران گفت: امروز در جلسه‌ای که با دادستان تهران داشتیم درخصوص طرح‌های مهم برخورد با مجرمین و سارقین صحبت و تصمیم‌گیری شد که با جدیت و حساسیت بیشتری این طرح‌ها برای امنیت و ارامش مردم به مرحله اجرا گذاشته شوند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.