پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئول دفتر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) مازندران خبر داد;
توزیع ۵۰۰۰ هزار بسته ی لوازم تحریر برای دانش آموزان نیازمند در مازندران
محمود فتحی، مسئول دفتر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مازندران در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد:امسال با همکاری بنیاد اجتماعی برکت احسان 5000 هزار بسته ی لوازم تحریر برای دانش آموزان نیازمند مازندران فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) تحت نظارت مقام معظم رهبری است و در سال ۱۳۶۸ به دستور امام راحل تاسیس شده است.

شرکت های زیادی وابسته به این ستاد در سطح کشور مشغول به فعالیت هستند و ستاد جرایی فرمان امام (ره) در زمینه خیریه نیز فعالیت گسترده ای دارد.

گفتنی است که ستاد اجرایی از نظر مالی، بودجه ای را از دولت دریافت نمی کند و بصورت مستقل به کار خود ادامه می دهد و خودکفا است.

محمود فتحی، مسئول دفتر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مازندران در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد:امسال با همکاری بنیاد اجتماعی برکت احسان ۵۰۰۰ هزار بسته ی لوازم تحریر برای دانش آموزان نیازمند مازندران فراهم شده است.

وی در ادامه افزود: تا کنون بیش از ۳۰۰۰ هزار بسته لوازم تحریر در سطح استان مازندران توزیع شده است و تا آخر هفته جاری باقی بسته ها توزیع خواهند شد.

فتحی در مورد اقلامی که برای بسته های تحصیلی در نظر گرفته شده است اظهار کرد: بسته های تحصیلی شامل مدادرنگی، خودکار، دفتر، خط کش و کوله پشتی و … می باشد.

وی در ادامه اضافه کرد: قیمت هر بسته تحصیلی ۱۶۰ هزار تومان است که بخشی از این هزینه ها را از طریق کمک های مردمی تامین کردیم.

خبر: مسیح مسلمی پاشا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.