پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سردار سلیمانی: تاکنون ۳.۵ میلیون زائر راهیان نور وارد مناطق عملیاتی شده اند
دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: از اردیبهشت سال قبل تا به امروز بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار زائر ر اهیان نور از مناطق عملیاتی دیدن کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار یعقوب سلیمانی در گفتگویی اظهار کرد: راهیان نور حرکتی است که با آن می توان انقلاب اسلامی را تا مدتها بیمه کرد زیرا اغلب شرکت کنندگان در این اردوهای معنوی، جوانان و آینده سازان این کشور هستند.

وی افزود: در بررسی هایی که در خصوص راهیان نور انجام داده ایم، این اردوها تاثیر شگرفی روی جوانان و شرکت کنندگان آن داشته است و این امر همان هدفی است که ما بابت آن اردوهای راهیان نور را راه اندازی کرده ایم.

سردار سلیمانی با اشاره به شعار امسال راهیان نور گفت: شعار «ما آماده ایم» شعار راهیان نور امسال است و این نشان از آمادگی نیروهای سپاه و بسیج برای ترویج فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس در میان نسل های امروزی و همچنین پیروی از فرمایشات رهبرانقلاب در خصوص اجرای اقتصاد مقاومتی در سطح کشور دارد.

وی افزود: امسال شاهد افزایش حضور کمی و کیفی کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس و سیر صعودی اعزام مردم به سرزمین های نور هستیم به طوری که تا به امروز بیش از سه  میلیون و ۵۰۰ هزار زائر راهیان نور از اردیبهشت سال ۹۴ تا به امروز از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید کردند و قطعا تا پایان فروردین ماه امسال، این اعزام ها افزایش بیشتری خواهد داشت.

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج تاکید کرد: پنج استان خوزستان، ایلام، کرمانشاه، بوشهر و هرمزگان در ایام نوروز آماده پذیرایی از کاروان های راهیان نور هستند و استان های کردستان و آذربایجان غربی از اردیبهشت ماه ۹۵ همزمان با افتتاح راهیان نور ۹۵ آمادگی ۱۰۰ درصدی برای استقبال از زائران راهیان نور را دارند.

سردار سلیمانی با اشاره به ظرفیت اسکان در استان خوزستان گفت: خوشبختانه در شمال، مرکز و جنوب خوزستان با احداث اردوگاه و زائرسراها، مشکلی بابت اسکان زائران راهیان نور نداریم.

وی با بیان اینکه مردم زیادی به طور خود جوش در مناطق عملیاتی دفاع مقدس حضور دارند، تاکید کرد: هر سال شاهد حضور کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس هستیم و تعدادی از مردم هم با خودروهای شخصی به سرزمین نور قدم می گذارند که آمار آنها نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.