پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ملی‌پوشان برای دیدار با هند آماده شدند/ عشق یک کودک به کی‌روش+ عکس
تمرینات تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 11 و 30 دقیقه صبح امروز در ورزشگاه آزادی پیگیری شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای دو دیدار از سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل هند و عمان خود را ‌آماده می‌کند از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه صبح امروز با حضور ۲۲ بازیکن تمرینات خود را در زمین اصلی ورزشگاه آزادی در حالی پیگیری کرد که این تمرین تحت تاثیر باران و هوای سرد امروز تهران بود و بازیکنان با مراقبت‌های خاصی امروز تمرین را آغاز کردند.

* ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه امروز اتوبوس تیم ملی وارد ورزشگاه شد و بازیکنان در ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه برای برگزاری تمرین امروز یک به یک وارد زمین تمرین شدند. در این میان سردار آزمون و مهدی طارمی همراه با توسیانو کروز مربی سیه‌چرده تیم ملی در حالی که با هم شوخی می‌کردند به عنوان اولین نفرات وارد زمین شدند.

* بازیکنان در ابتدا به صورت اختیاری و در گروه‌های مختلف بدن‌های خود را گرم کرده که درا ین میان افشین پیروانی دقایقی را با کارلوس کی‌روش به صحبت پرداخت و اینطور به نظر می‌رسید که کی‌روش در خصوص شرایط زمین با مدیر تیم ملی صحبت می‌کند.

* در تمرین امروز نیز مانند روز گذشته ۲۲ بازیکن حضور داشتند و باز هم خبری از علیرضا جانبخش و کریم انصاری‌فرد نبود. قرار است این دو بازیکن طی امروز و فردا به اردو اضافه شوند.

* رضا قوچان‌نژاد که در اواخر تمرین روز گذشته دچار مصدومیت جزئی شده بود امروز دقایقی از ابتدای تمرین را با پزشکان به صورت اختصاصی کار کرده و سپس مدت زمان طولانی را از روی نیمکت ورزشگاه کار را دنبال کرد.

* بازیکنان تیم ملی امروز در اوایل تمرین بادگیر سبز به تن داشتند که با آغاز رسمی کار با لباس‌های طوسی و گلرها با لباس‌های آبی به کار ادامه دادند. همچنین قبل از آغاز تمرین کادر فنی که طبق روال همیشگی زودتر از بازیکنان و کی‌روش برای طراحی مراحل تمرین به ورزشگاه آمده بودند جلسه سرپایی را برگزار  کردند.

* یک دختربچه ۵ ساله در ساعت ۹ صبح امروز به همراه پدرش برای رساندن پیغام خود به کی‌روش به ورزشگاه آزادی آمده بود بر سر تمرین تیم ملی حاضر شده که در ابتدا از روی سکوها کار را دنبال کرد اما در ادامه و با درخواست کی‌روش این دختربچه به همراه پدرش به کنار زمین رفته و از روی نیمکت تمرین تیم ملی را تماشا کردند. این دختر بچه که دیانا نام داشت پلاکاردی را با خود آورده بود که بر روی آن نوشته بود از صمیم قلب می‌گویم اگر ایران را ترک کنید ناراحت و افسرده می‌شوم. متاسفم که برخی به شما آسیب زدند و می‌خواهند که ایران را ترک کنید. دوستار شما دیانا. این دختربچه همچنین در ادامه دقایقی را با رضا قوچان‌نژاد به صحبت پرداخت و از او امضا و عکس یادگاری گرفت. قرار است دیانا به همراه پدرش در اواخر تمرین همراه با این پلاکارد با کی‌روش عکس یادگاری بگیرد.

* از ساعت ۱۱ و ۳۵ دقیقه و با سوت کی‌روش به صورت رسمی تمرین امروز آغاز شد که از همان ابتدا گلرها از سایر بازیکنان جدا شده و برای کارهای اختصاصی به نزد دنگاسپار رفتند.

* کار امروز ملی‌پوشان با دویدن در عرض زمین آغاز شد که درا ین میان کادر فنی به جز کی‌روش نیز بازیکنان را همراهی می‌کردند ضمن اینکه تمامی مراحل تمرین امروز نیز توسط آنالیزور تیم ملی فیلمبرداری شد.

* کارلوس کی‌روش دقایقی را در مورد ورزشی قوچان‌نژاد با دکتر به صحبت پرداخت.

* در ادامه کارهای تمرینی، شاگردان کی‌روش در دو بخش متفاوت و در دو قسمت زمین استارت‌های کوتاه و بلند در میان موانع و در یک بخش دیگر پاسکاری و کار با توپ را زیر نظر کی‌روش و میکو انجام دادند تا برای تمرین اصلی آماده شوند. در هنگام این تمرین ۴ مدافع تیم ملی از جمله سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، مرتضی پورعلی‌گنجی و عزت‌الله پورقاز با پوشیدن کاور زرد از سایر بازیکنان متمایز شدند تا کار برای مرحله بعدی مهیا شود.

* پس از مدت کوتاهی استراحت بخش اصلی تمرین امروز تیم ملی زیرنظر کی‌روش آغاز شد که دراین بخش با اضافه شدن دروازه‌بان‌ها و در نصف زمین، بازیکنان به تمرین حمله به دروازه از جناحین مشغول شدند. این تمرین به این شکل بود که از یک دروازه کار آغاز می‌شد و بازیکنان پس از چند پاس پیاپی توپ را برای بازیکن مهاجم سانتر می‌کردند و مدافعان نیز وظیفه دفاع از دروازه را برعهده داشتند. نکته جالب در این تمرین اضافه شدن میکو و دکتر دیگو به بازیکنان بود به این شکل که این دو عضو کادر فنی به عنوان دو مدافع از جناحین تعیین کردند برای بازیکن حمله‌کننده ایجاد مزاحمت کنند. البته این دو نفر کاور قرمزرنگ قطعا داشتند تا از سایر بازیکنان متمایز شده باشند.

در پایان این جلسه تمرینی دختر بچه ای که برای دیدار با کی‌روش به آزادی آمده بود، در آغوش سرمربی تیم ملی جای گرفت و با درخواست وی این کودک توانست به داخل زمین بیاید و بازیکنان تیم ملی عکس تیمی گرفت.

کی‌روش هنگام عکس گرفتن از بازیکنان تیم ملی خواست که لبخند بزنند و در پایان نیز آنها برای این کودک دست زدند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.