پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سردار نقدی در جمع گروه جهادی طلاب خارجی: قیام جهانی در گرو بیداری ملت‌هاست/ فکر و اندیشه انقلابی را باید گسترش داد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نظام حاکم بر جهان بر اساس ظلم بنا شده و تا زمانی که احساس بیداری و خود آگاهی در بین جوامع نسبت به این ظلم ایجاد نشود، نمی توان انتظار قیام جهانی را داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در جریان سفر به استان خوزستان با جهادگران گروه جهادی طلاب خارجی در شهرستان شادگان دیدار و گفتگو کرد.

سردار نقدی با بیان اینکه طلاب و مبلغان تشیع، سربازان امام زمان (عج) هستند، اظهار کرد: وعده داده شده که امام زمان (ع) وقتی که جهان پر از ظلم است، ظهور می کنند تا جهان پر از ظلم را به قسط و عدل تبدیل کند و این وعده خداوند متعال است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نظام حاکم بر جهان بر اساس ظلم بنا شده، تصریح کرد: در حال حاضر همه ی دنیا پر از ظلم است و هر جای دنیا را که بنگرید اساس و ارکان اداره جامعه بشری بر اساس ظلم قرار دارد. ساختار زندگی بشر در تمام دنیا بر اساس ظلم بوده و اگر عدالتی هم اجرا می شود به خاطر کنترل جوامع است.

نقدی با طرح این سوال که چرا با وجود فساد در جهان، امام زمان(عج) ظهور نمی کنند، گفت: سوال اینجاست که با وجود این همه ظلم، چرا امام زمان(عج) ظهور نمی کند؟ در یمن، فلسطین، میانمار، پاکستان، افغانسان و… هر روز مردم زیادی کشته می شوند و حتی در خود آمریکا و اروپا به مردم ظلم و جنایت می شود، پس چرا امام زمان ظهور نمی کند؟ مسئله این است که خیلی از ملت ها این ظلم را پذیرفته اند اما چون حس نمی شود ملت ها در مقابل آن حرکت و ایستادگی نمی کنند و در جریان زندگی، ظلم را هم پذیرفته اند.

وی با تاکید بر اینکه بیداری جوامع لازمه برپایی قسط و عدل در جهان است، خاطر نشان کرد: این ظلم در جهان پذیرفته شده و ملت ها فکر می کنند که باید به همین شکل زندگی کنند و در واقع ظلم را احساس نمی کنند. باید به جوامع آگاهی داد تا بتوانند فرق بین ظلم و عدل را تشخیص دهند و تا زمانی که این خود آگاهی به وجود نیاید، انقلاب جهانی رخ نمی دهد.

رسالت طلاب و مبلغین آگاهی و شناخت ظلم به ملت ها است

رییس سازمان بسیج کشور خطاب به طلاب خارجی گفت: امروز رسالت شما این است که بیداری اسلامی را گسترش دهید و ما اگر توانستیم ملت های دنیا را نسبت به ظلم و جوری که به آنها می شود، بیدار کنیم آنگاه زمان قیام جهانی فرا می رسد.

نقدی در بخش دیگری از سخنانش با تشبیه انقلاب به فصل بهار، تصریح کرد: یک سری از آدم هایی که درک درستی از انقلاب نداشته و در کشور مسئولیت هم دارند، مدعی اند که ما یک بار در سال ۱۳۵۷ انقلاب کردیم و انقلاب دیگر تمام شد.

وی افزود: در هر دوره ای از انقلاب همیشه افراد یا گروه هایی بوده اند که مقابل انقلاب بایستند مثل بنی صدر، منافقین و توده ای و…؛ وقتی هم که از بین می روند برای دیگران درس عبرت نمی شوند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین خطاب به کسانی که انقلاب اسلامی را تمام شده می دانند، گفت: در دعایی سال تحویل یا مقلب القلوب و الابصار، “مقلب” به معنای زیر و رو کردن و “محول” به معنای انقلاب است.

نقدی این انقلاب روی خون شهدا بنا شده و راه خودش را می رود، اضافه کرد: تلاش برای بهتر شدن به معنای انقلاب است و این فکر و اندیشه انقلابی را باید گسترش داد تا راه برای قیام جهانی باز شود.

وی در ادامه با رد ادعای برخی از منحرفین که می گویند باید ظلم و جور را افزایش داد تا امام زمان (عج) ظهور کند، گفت: ظلم زیاد است و فقط باید احساس شود و ملت ها با ظلم آشنا شده تا در مقابل آن بیاستند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.