پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

حسن خیریانپور: اتخاذ تدابیر لازم جهت تمهید مقدمات و ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی
دبير شوراي اداري استان مازندران گفت:با توجه به در پيش بودن ايام تعطيلات نوروزي و ورود حجم عظيمي از مسافران به استان مازندران ضرورت ايجاب مينمايد با اتخاذ تدابير لازم خدمات مطلوبی به مسافران نوروزي ارائه دهیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حسن خیریانپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران در دوازدهمین جلسه شورای اداری استان در سال ۱۳۹۴ ضمن تبریک عید سعید نوروز با یادآوری دو موفقیت بزرگ دولت تدبیر و امید در سطح کشور و جوامع بین المللی گفت: دیپلماسی هسته ای جمهوری اسلامی ایران در عرصه سیاست خارجی  و برگزاری سالم و با شکوه دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به طور همزمان که در نهایت آرامش و امنیت و صحت و با حضور حداکثری مردم شریف ایران برگزار شد دو حماسه بزرگ ملت غیور ایران و دولتمردان در تاریخ سیاسی ایران است که به ثبت رسید.
ایشان با ابراز خرسندی از تایید صحت تمامی حوزه های انتخابیه استان مازندران توسط شورای محترم نگهبان ، از مردم همیشه در صحنه استان به واسطه حضور حداکثری ، مجریان و مجموعه برگزار کنندگان انتخابات اعم از هیأتهای نظارت، بازرسی ، امنیتی و انتظامی و تدارکاتی که به بهترین نحو ممکن به ایفای وظایف محوله پرداختند تقدیر و تشکر نمود.
دبیر شورای اداری استان مدیریت مدبرانه استاندار محترم مازندران را در فرآیند برگزاری انتخابات قابل تحسین توصیف کرد و افزود: جا دارد از ستاد انتخابات استان و معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان و همچنین از کلیه فرمانداران و بخشداران استان و همچنین مجموعه کاندیداها که با تکیه بر توانمندی های خود پا به عرصه انتخابات گذارده و با ایجاد فضای رقابتی سالم در استان به شور انتخابات وبه  مجریان در برگزاری انتخابات کمک کردند تقدیر نمایم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران به همکاری تمامی مدیران دستگاه های اجرایی استان در اجرای ماده ۱۱ قانون انتخابات اشاره کرد و گفت: مجموعه مدیران استان تمام اهتمام خویش را در همکاری با فرمانداران و مجریان انتخابات مبذول داشته و با تأمین وسایل نقلیه مورد نیاز ، نیروی انسانی و در اختیار گذاردن مکان برای برپایی شعب اخذ رای در این موفقیت بزرگ نقش چشمگیری داشته  اند.
حسن خیریانپور مجموعه مدیران استان را در سال ۱۳۹۵ به برنامه ریزی و کنترل دقیق بر اجرای وظایف محوله توجه داد و تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن ایام تعطیلات نوروزی و ورود حجم عظیمی از مسافران به استان مازندران ضرورت ایجاب مینماید با اتخاذ تدابیر لازم جهت تمهید مقدمات و ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و همچنین زیباسازی فضای استان توجه ویژه صورت گیرد.
دبیر شورای اداری استان با بیان مناسبت های ویژه اسفند ماه ، بر توجه به نقش مهندسین در ساخت و ساز و مجموعه مواردی که باید از لحاظ فنی در ساختمان ها لحاظ شود و همچنین مراقبت از منابع طبیعی به واسطه موقعیت جغرافیایی استان مازندران در تمامی طول سال تاکید کرد و گفت : یکی از مناسبت های بسیار مهم اسفند ماه روز احسان و نیکوکاری است که ضمن تشکر از مجموعه دستگاه هایی که در مسیر خدمت به مردم گام برمی دارند باید این توجهات نیز در جهت کاهش آلام مردم روند صعودی داشته باشد.
حسن خیریانپور ضمن تبریک روز ملی شدن صنعت نفت به  روز راهیان نور نیز اشاره داشت و گفت: اعزام کاروان راهیان نور از منظر حفظ روحیه ایثارگری و انتقال ارزش های دفاع مقدس جایگاه ویژه ای دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اقدامات مدیران دستگاه های اجرایی استان را در کمک به روند توسعه استان علیرغم تنگناهای مالی مناسب ارزیابی کرد و از مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ، مدیرکل امور مالیاتی و مدیرکل گمرکات استان به واسطه احراز رتبه برتر کشوری تجلیل کرد.
دبیر شورای اداری با ارائه گزارش از روند برگزاری جلسات شورای اداری در شهرستانهای استان گفت: در سال ۱۳۹۴، در ۲۲ شهرستان استان در مجموع ۲۲۱ جلسه با ۱۰۲۶ مصوبه برگزار شد .
در پایان حسن خیریانپور با بیان نگاه ویژه استاندار به خانواده های معظم شهدا و پیگیری مجدانه ایشان در امور مرتبط با شهدا و ساماندهی گلزار شهدا ، از اختصاص مبلغ ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار با دستور مستقیم استاندار محترم برای ساماندهی گلزار شهدا در استان خبر داد و گفت: در همین راستا لوح تقدیری به واسطه خدمات ارزشمند ایشان در بحث رسیدگی به امور خانواده های معظم شهدا توسط معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امرو ایثارگران کشور صادر شد که در جلسه به ایشان تقدیم شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.