پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خبرداد: آماده باش بیش از ۲ هزار آتش نشان در آخرین شب چهارشنبه سال/ استقرار ۴۵۲ تیم آتش نشان در پایتخت
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران با اشاره به اینکه در شب چهارشنبه آخر سال بیش از ۲ هزار نیروی آتش نشان جهت امدادرسانی به شهروندان آماده باش خواهند بود، گفت: ۴۵۲ تیم آتش نشان مجهز به خاموش کننده های دستی به صورت پیاده برای امدادرسانی مستقر خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران در گفت و گویی با اشاره به اینکه در شب چهارشنبه سوری امسال نیروی های ۱۲۱ ایستگاه آتش نشانی به صورت آماده باش خواهند بود، گفت: بیش از ۲ هزار نیروی آتش نشان به همراه ۲۳۵ خودروی سنگین، ۲۳۳ خودروی سبک و ۱۱۷ موتورسیکلت برای امدادرسانی و خدمت رسانی به شهروندان آماده باش خواهند بود.

وی با بیان اینکه در شب چهارشنبه پایان سال جاری ۴۵۲ تیم آتش نشان مجهز به خاموش کننده های دستی به صورت پیاده برای امدادرسانی در نقاط مختلف پایتخت مستقر خواهد شد، ادامه داد: در این میان نیروهای مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران نیز جهت امدادرسانی به شهروندان به تجهیزات خاموش کننده مجهز شده اند و در نقاط از پیش تعیین شده مستقر خواهند شد.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران ضمن تاکید بر اینکه نیروهای آتش نشان مستقر در سطح شهر به جایگاه های سوخت، اماکن تجاری و ساختمان های مهم جهت ارائه توصیه های ایمنی لازم مراجعه خواهند کرد، افزود: امیدواریم در سال جاری شاهد هیچ حادثه ای نباشیم.
ملکی با اشاره به اینکه تعدادی از آتش نشانان داوطلب نیز آموزش های لازم در خصوص امدارسانی اولیه به شهروندان را فرا گرفته اند تا بتوانند در محل زندگی خود نسبت به کنترل وضعیت ایمنی ساکنین اقدام کنند، خاطرنشان کرد: این افراد در صورت بروز حادثه، اقدامات اولیه را تا رسیدن نیروهای عملیاتی انجام می دهند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.