پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دانش آموزان موارد مشکوک چهارشنبه سوری را به پلیس اطلاع دهند
سردار ساجدی نیا گفت: با توجه به آمار، هر ساله قربانی شدن کودکان و نوجوانان در چهارشنبه سوری آخر سال هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران خطاب به جوانان و نوجوانان اظهار داشت: با توجه به آمار هر ساله،شاهد قربانی شدن کودکان و نوجوانانی هستیم که بدون اطلاع از عواقب و صدمات جبران ناپذیر بازی و استفاده از مواد محترقه، سلامتی خود را به خطر انداخته یا برای همیشه از دست می دهند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به عواقب خطرناک ناشی از بازی با مواد محترقه گفت:دانش آموزان از بازی با چنین موادی پرهیز کنند و نیز به عواقب تلخ استفاده از مواد محترقه خطرناک  فکر کرده و سلامتی خود را فدای شادی یک لحظه نکنند.

وی در ادامه با بیان برخی توصیه های انتظامی در خصوص پیشگیری از بروز حوادث نا گوار در مراسم چهارشنبه آخر سال ، از دانش آموزان خواست تا با هوشیاری و عاقبت اندیشی و رعایت هشدارها و توصیه های پلیسی خود و خانواده شان را از بسیاری از اتفاقات تلخ  دور نگه دارند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خاتمه از جوانان،نوجوانان و دانش آموزان خواست پلیس را در اجرای هر چه بهتر ماموریت های خود یاری نموده و موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
با اشاره به پایان سال و مراسم چهارشنبه سوری بیان داشت: از آنجا که بیشترین قربانیان این مراسمات کودکان و نوجوانان هستند لازم است خانواده ها با کنترل و نظارت بیشتر ، فرزندان خود را از عواقب استفاده از مواد محترقه و آتش زا آگاه کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: دانش آموزان و خانواده ها می توانند در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت و دیگر موارد مشکوک در زمینه تهیه و توزیع مواد محترقه مراتب را سریعا با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.