پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مباحثه محسن تنابنده و مجری «سه‌ ستاره» بر سر بازیگری پژمان جمشیدی و علی انصاریان
در شبی که گذشت، کاندیداهای بخش «بازیگران مرد» معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

علیخانی در چهارمین شب برنامه «سه‌ستاره» در کمال ناباوری از آمار شرکت‌کنندگان در نظرسنجی متحیر شد، چرا که آمار نظرسنجی از شش میلیون عبور کرده بود و بسیار از این بابت از مخاطبان تشکر کرد.
وی علاوه بر ذکر این مورد روی نقد منصفانه تاکید کرد و بعد هم ظلی‌پور مشغول خواندن و اعلام آمار و ارقام کاندیداها شد؛ ولی بعد از چند اشتباه، علیخانی به او پیشنهاد داد که بهتر بود قبل از برنامه این‌ها را لا اقل یکبار می‌خواندی!
البته شوخی‌های این دو نفر در طول برنامه حسابی به مذاق مخاطبان خوش آمده و به نظر می‌آید همراهی این دو نفر با هم ترکیب جدید و جذابی را به وجود آورده است!
در ادامه فیلم سلفی الناز حبیبی کاندیدای بخش بهترین بازیگر زن تلویزیون، پخش شد. وی ضمن عرض ادب برای مخاطبان آرزوی سلامتی برای همه داشت و گفت: «در کیش، سر کار هستم. پیشاپیش سال نو را تبریک می‌گم و کاندیدا شدن برای من اتفاق بزرگیه، من به پیشکسوتان رای میدم. شما هم اگه به من رای نمی‌دید، برام دعا کنید».
اما در شبی که گذشت، کاندیداهای بخش «بازیگران مرد» معرفی شدند. در این بخش این نام‌ها توسط هیئت انتخاب برگزیده شدند:
حسن پورشیرازی، محسن تنابنده، امیر جعفری، کامبیز دیرباز، جواد رضویان، جواد عزتی، مهران غفوریان، رضا کیانیان، مهران مدیری.
مهمان ابتدایی برنامه «سه ستاره» شب گذشته، جواد رضویان بود که با تماس تلفنی در برنامه شرکت کرد.
رضویان در طی این مکالمه بیان کرد: من و خیلی از همکارانم همیشه جایزه‌مان را از دست مردم گرفته‌ایم و تیکه‌کلام‌ها‌یی که از ما بین مردم رواج پیدا کرده، نیز مرهون همین مردم و لطف آن‌ها بوده است.
رضویان با اشاره به اشاعه تیکه‌کلام «اینجا واس ماست» بین مردم از جنبه و ظرفیت قمی‌ها بابت تحمل و صبوریشان به جهت استفاده از ابن لهجه قدردانی و اظهار کرد: امیدوارم این اتفاق و ظرفیت در همه کشور ایجاد شود.
 وی باز هم یادآور شد که جایزه‌اش را از مردم گرفته و در پایان عنوان کرد که به بزرگ این عرصه یعنی رضا کیانیان رای می‌دهد.
دیرباز که به دلیل اکران فیلمش در برنامه حضور نیافت، با یک بخش ضبط شده مهمان «سه ستاره» شد. وی گفت: اتفاق خوبی با برنامه «سه ستاره» می‌افتد. امیدوارم با تمام مشکلات که در برنامه‌سازی وجود دارد، احسان و دوستانش از ادامه راه خسته نشوند. متحد شدن ۵ شبکه اتفاق خوبی است. جای چنین برنامه‌ای خالی بود.
دیرباز با اشاره به سریال «میکاییل» و «پشت بام تهران» گفت: نمی‌توانم انتخاب کنم، برای ما جلب رضایت مردم مهم است. مردم پشت بام تهران را بیشتر دوست داشتند. چند بار کاندید شدم اما صادقانه میگم این بار لذت دیگری دارد که رای اعتماد از ۷۰ میلیون نفر بگیری.
مباحثه محسن تنابنده و مجری «سه‌ ستاره» بر سر بازیگری پژمان جمشیدی و علی انصاریان
بعد از اعلام آمار و معرفی کاندیداهای بخش بازیگران مرد، مهران غفوریان وارد شد و درباره استقبال «درحاشیه» و انرژی گروه و علاقه خود به نقشش گفت.
در ادامه نیز بعد از گفتگو‌ها و پخش آگهی محسن تنابنده در طی یک تماس تلفنی در برنامه حاضر شد.
تنابنده گفت: اگر به جای تماشاگران باشم، به شخص خاصی رای نمی‌دهم. سخت است که بنویسند، محسن تنابنده. بزنند دو.
تنابنده که ابتدا عنوان کرده بود رفته به کار فوتبال، علیخانی با لحن طنز پرسید: عجیب شده؟ محسن تو میری فوتبال، پژمان جمشیدی میاد تو کار سینما؟!
تنابنده اظهار داشت: از طرف من معقوله، اما از اون ور معقول به نظر نمی‌رسه!
علیخانی گفت: نه پژمان جمشیدی کارهای خوبی داشته. علی انصاریان که خیلی خوب بوده.
تنابنده گفت: « اینا رو که جدی نمیگی؟!»
در ادامه علیخانی از قلم خوب، بازیگردانی، ایده‌پردازی تنابنده یاد کرد. تنابنده ضمن خداحافظی و تشکر از مردم گفت: جواد رضویان، مهران مدیری و بقیه کاندیداها زن و بچه دارند اما من تازه ازدواج کردم. شما می‌دانید و خدای خود.
مباحثه محسن تنابنده و مجری «سه‌ ستاره» بر سر بازیگری پژمان جمشیدی و علی انصاریان
در ادامه عزتی به روی صحنه آمد و ابتدا گفت: به دلیل گریمی که هستم کلاه گذاشتم. بعد علیخانی علاوه بر حضور عزتی در سریال‌ها، به تئاترهای وی اشاره کرد. عزتی گفت شما لطف دارید و من نمی‌دانستم بازیگران خوب و حرفه‌ای حضور دارند و خیلی خوشحالم بین آنها هستم.
امیر جعفری هم با تماس تلفنی در بخشی از برنامه حاضر شد و گفت در بین این همه بازیگر که کاندیدا شدم، انگار برنده‌ام. من فقط ناراحتم که یکسری از بازیگران رد صلاحیت شدند. کاش برای بازیگرانی که نقش‌های فرعی دارند، نظرسنجی برگزار می‌شد. به نظر مردم احترام می‌گذارم و از افرادی که به من رای نمی‌دهند می‌خواهم برای نیازمندان دعا کنند.
در ادامه از حقوق حیوانات دفاع کرد و گفت: «شاید ربطی به برنامه نداشته باشه؛ اما دوست دارم یک قانونی برای حقوق حیوانات در سال جدید تصویب بشه».
جعفری ضمن خداحافظی گفت: به من نگفتید به کی رای می‌دهم؟! و بعد اظهار داشت: من به محسن تنابنده که نبوغ بازیگری ایران است، رای می‌دهم.
حسن پورشیرازی کاندیدای دیگری بود که در برنامه حاضر شد.
مباحثه محسن تنابنده و مجری «سه‌ ستاره» بر سر بازیگری پژمان جمشیدی و علی انصاریان
وی در خصوص رای مردم و تبلیغ برای آن عنوان کرد: من دیگر جایزه نمی‌خواهم؛ چون از مردم جوایزم را گرفته‌ام. اتفاقی که در رسانه ملی و سینما افتاده است، نیروهای جوان با پتانسیل بالا هستند که باید آنها را یاری دهیم و تشویق کنیم؛ چرا که می‌توانند فکرهای خوب داشته باشند.
گزارش از: الهام قبادی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.