پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده نیروی انتظامی: هشدار پلیس به خودروهای مزاحم و افراد متخلف/ متخلفان تا پایان تعطیلات مهمان پلیس
فرمانده نیروی انتظامی در مورد خودروهایی که باعث سلب آرامش مردم شوند و همچنین متخلفانی که جرم انجام دهند، اعلام کرد این خودروها و همچنین افراد متخلف تا پایان تعطیلات پیش پلیس خواهند ماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه یازدهمین همایش سراسری رؤسا و مدیران پلیس راهور در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش فارس در مورد برنامه‌های نیروی انتظامی برای سال ۹۵ اظهار داشت: قرارگاه نوروزی امام علی(ع) در نیروی انتظامی برای تعطیلات نوروزی و بعد از آن راه‌اندازی شده است.

فرمانده نیروی انتظامی با اظهار امیدواری از اینکه در چند روزی باقی‌مانده تا آغاز سال جدید بتوان با همت همکاران و مردم روزهای خوبی را رقم زد، در مورد چهارشنبه‌سوری به خانواده‌ها توصیه کرد که فرزندان خود را کنترل کنند، که افرادی که مواد محترقه و آسیب‌زا تولید و توزیع می‌کنند گفت: حتماً مأموران طبق نظر قضایی با آنها برخورد خواهند کرد.

عالی‌ترین مقام نیروی انتظامی اعلام کرد: اجرای این برنامه‌ها باید طبق قانون باشد و اگر هر کسی منجر به سلب آرامش مردم شود، پلیس برخورد قضایی لازم را خواهد کرد؛ همچنین خودروهایی که باعث مزاحمت و سلب آرامش مردم شوند توقیف شده و پس از تعطیلات نوروز با حکم قضایی در پارکینگ می مانند.

سردار اشتری خطاب به متخلفان اعلام کرد: کسانی که تخلفی انجام دهند و طبق قانون عملشان جرم تشخیص داده شود، با هماهنگی قضایی با آنها برخورد شده و بعد از تعطیلات پیش پلیس خواهند ماند چرا که نباید کاری انجام داد که باعث سلب آسایش مردم شود.

فرمانده ناجا در مورد انجام حرکات نمایشی در بزرگراه‌های معابر گفت: همکاران من برخورد لازم را انجام خواهند داد.

وی با اظهار نگرانی از آسیب‌هایی که به جوانان در چهارشنبه سوری وارد می‌شود، اظهار داشت: مایل هستیم که چند روز باقی‌مانده سال به خوبی و خوشی طی شود.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور به همایش سراسری پلیس راهور که امروز در ستاد ناجا برگزار شد اشاره و تصریح کرد: در این همایش برنامه‌های ایام نوروزی مرور شده و برنامه‌های سال آینده درنظر گرفته می‌شود؛ همکاران من با آمادگی کامل خدمتگذار مردم بوده و به مردم توصیه می‌کنیم که همکاری لازم با پلیس راهور را داشته باشند.

اشتری در خصوص تأمین امنیت شهرها اعلام کرد: ما دوگونه شهر داریم، یک شهرهای مسافرپذیر و دیگری شهرهای مسافرفرست که در هر دو گونه شهرها همکاران ما با آمادگی کامل با جرایم احتمالی برخورد پیشگیرانه خواهند کرد.

این مقام ارشد نیروی انتظامی در خصوص بحث سرقت، اظهار داشت: در تمام محله‌ها مأموران پلیس حضور داشته و گشتی‌ها افزایش خواهند یافت؛ مردم اگر تحرکی را دیدند بلافاصله با سامانه ۱۱۰ پلیس تماس بگیرند، چرا که پلیس آماده پاسخگویی و برخورد لازم است.

وی با تأکید دوباره بر ایجاد قرارگاه امام علی(ع) نوروزی خاطرنشان کرد: قرارگاه‌های فرعی همچون مبارزه با سرقت، راهنمایی و رانندگی و قرارگاه‌های امنیتی به صورت فعال در ایام نوروز برای خدمتگذاری به مردم حضور فعال دارند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.