پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آغاز تحقیقات حراست فدراسیون در خصوص سرمربی، بازیکن و لیدر تیم لیگ برتری
حراست فدراسیون فوتبال به خبر دریافت رشوه توسط یک لیدر از سوی سرمربی و بازیکن تیم لیگ برتری ورود کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

طی روزهای اخیر خبری مبنی براینکه سرمربی و کاپیتان یک تیم لیگ برتری اقدام به خرید خدمت سربازی و پرداخت رشوه به یکی از لیدرهای آن باشگاه در رسانه‌های مختلف مطرح شد.

محمدحسن حمیسی رئیس حراست فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در این باره گفت: ما این مطلب را شنیده‌ایم و بررسی‌ها را آغاز کردیم. اتفاقا لیدر مدنظر را فراخواندیم و با او صحبت کردیم ولی در این بین دو مدل اتفاق افتاده است. تعدادی می‌گویند این اتفاق افتاده و تعداد دیگری می‌گویند چنین بحثی نیست و تنها یک تسویه حساب شخصی محسوب می‌شود.

وی افزود: شخص مورد نظر صحبت‌های خود را با ما مطرح کرد ولی با مربی و بازیکن تیم هنوز صحبتی انجام نداده‌ایم. ما باید در ابتدا به نتیجه برسیم و سپس با افرادی که مدنظرمان هستند صحبت کنیم.

حمیسی در ادامه گفت‌وگو با فارس، تاکید کرد: شخصی که به عنوان لیدر فعالیت می‌کند در صحبت‌های اولیه‌اش اعلام کرده خودرویی که خریده به صورت اقساطی و با وام بوده است و پول آن از منبع دیگری تامین شده است ولی قرار است او اسناد و مدارک خود را جمع کند و پس از جمع‌بندی‌های لازم در این خصوص صحبت خواهیم کرد.

وی با اشاره به سمیناری که قرار است در تهران برگزار شود، گفت: فردا دوشنبه قرار است سمیناری با حضور افسران مد نظر برگزار شود که به نظرم اتفاق بزرگی محسوب می‌شود چون برای اولین بار است چنین نشستی با حضور مدیر امنیتی یوفا در اینجا تشکیل می‌شود. همچنین نمایندگان ۴۶ کشور در اینجا حاضر خواهند شد و شاهین رحمانی نیز به عنوان مدیر امنیتی AFC در ایران حضور پیدا می‌کند.قرار است با ارائه یک پکیج به ما این نشست برگزار شود و ما نیز به زودی خروجی این نشست را در آئین نامه‌ها اعمال خواهیم کرد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.