پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی مازندران خبر داد:
برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در جهاد کشاورزی
سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر در جهاد کشاورزی شهرستانها با حضور مدیران و مسوولین این سازمان در سطح استان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سی و هفت سال پیش در چنین روزی، ساعت ۷ و ۲۱ دقیقه هفتم تیر ماه سال ۶۰ با یک انفجار سریع، ۷۲ تن از بهترین شخصیت‌های ارزنده انقلاب شامل، اعضای هیأت دولت، نمایندگان مجلس و اعضای حزب جمهوری اسلامی و در رأس آنها شهید آیت‌الله دکتر بهشتی از این جهان پر کشیدند تا انقلاب نوپای اسلامی که طی دو سال و نیم از عمر خود با شهادت بسیاری از بزرگانش مواجه شده بود، این‌بار با شهادت یکباره این انسان‌های وارسته و کاردان با خلأهایی عظیم مواجه گردد.

محمد حسن دادخواه در باره برگزاری مراسم گرامیداشت این واقعه در جهاد کشاورزی اظهار کرد: مراسم بزرگداشت سالگرد فاجعه تروریستی هفتم تیر سال ۱۳۶۰ و گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از اعضای حزب جمهوری اسلامی با شرکت مدیران و مسئوولین و کارکنان جهاد کشاورزی شهرستانهای سراسر استان مازندران، خانوادهای معظم شهداء و….. همراه با ایراد سخنرانی و مداحی در سطح جهاد کشاورزی شهرستانها برگزار شد.

سخنگو و رئیس روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران تصریح کرد: جمعی از مدیران و کارکنان سازمان جهاد کشاورزی مازندران و جهاد کشاورزی شهرستانها در مراسم هایی که به همین مناسبت در سطح استان برگزار شد، حضور یافتند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.