پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

انتقاد حضرت آیت‌الله نوری همدانی از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها/ لزوم اهتمام اصناف به تولید لبا‌س‌های مروج حجاب
یکی از مراجع تقلید گفت: قیمت خدمات و کالاها در حال رشد است و اصناف باید به صورت جدی بر این مسئله نظارت داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

آیت‌الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با جمعی از مسئولان سازمان اصناف کشور اظهار کرد: اصناف نقش موثری در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایفا کردند و پس از انقلاب نیز از بدنه نظام و انقلاب جدا نشدند و به حمایت قاطعانه پرداختند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ریشه استبداد را در این کشور سوزاند و استکبار را قلع و قمع کرد، گفت: این انقلاب دارای برکات فراوانی است که امنیت کشورمان در شرایط کنونی منطقه از مهمترین برکات انقلاب به شمار می‌رود.

این مرجع تقلید با بیان اینکه اصناف همواره با روحانیت همراه بوده است، عنوان کرد: همراهی مردم با آیت‌الله کاشانی (ره) و همراهی مردم با امام خمینی (ره) دستاوردهایی داشت که دشمنان را از رسیدن به اهدافشان ناکام کرد.

آیت‌الله نوری همدانی با اشاره افزایش بی‌رویه قیمت‌های خدمات و کالاها، بیان کرد: اصناف باید به صورت جدی در این امور نظارت داشته باشد و جلوی سودجویان را بگیرند.

این مرجع تقلید همچنین بر ضرورت فرهنگ‌سازی حجاب از سوی اصناف در کنار مسئولان تاکید و خاطرنشان کرد: اصناف نسبت به تولید لباس‌هایی که مروج حجاب است اهتمام داشته باشند تا در جامعه شاهد بد حجابی و بی‌حجابی نباشیم.

آیت‌الله نوری همدانی از دیگر مشکلات موجود در جامعه را وضعیت بانک‌های کشور دانست و گفت: دیرکرد و ربا در بانک‌ها حرام است و همه مسئولان باید به این مهم توجه داشته باشند تا به صورت مطلوب به آن رسیدگی شود.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.