پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

منبع : ایسنا
resized_1813271_535
مراسم اهدای مدال دانشجویان نخبه به رهبر انقلاب
در این مراسم اهدای ۶۰ نفر از دانشجویان بسیجی مدال آور دانشگاه صنعتی شریف مدال های خود را به رهبر معظم انقلاب اهدا کردند.
resized_1813165_577
استقبال مردم قائم‌شهر از بهداد سلیمی
مردم و مسوولین قائم‌شهری به استقبال بهداد سلیمی آمدند و ضمن تجلیل ودلجویی از این وزنه بردار خواستار حضور با قدرت وی در المپیک بعدی شدند.
resized_1759810_823
پژوهشگاه رویان
پژوهشگاه رویان به عنوان یک مرکز جراحی محدود با هدف ارائه خدمات درمانی به زوج‌های نابارور و پژوهش و آموزش در زمینه علوم باروری و ناباروری توسط دکتر سعید کاظمی آشتیانی در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی ایران درسال ۱۳۷۰ تأسیس شد.
resized_1761389_915
روستاهای شمس آباد و کزج – خلخال
روستاهای «شمس‌آباد» و «کزج» از توابع استان اردبیل بین یک دره عظیم قرار گرفته‌اند و جمعیتی بیش از ۵۰۰ خانوار دارند و شغل اصلی اهالی کشاورزی گندم و دامداری است.
مازندرانه
جشنواره ماهیگیری در قم
دومین جشنواره ماهیگیری استان قم در دو بخش حرفه ای و آماتور در دهکده سلامت صبا(نخستین دهکده سلامت کشور) برگزار شد.
میراث فراموش شده
بخشی از خانه های دوره قاجاریه شهر «ساری» که معماری بسیار زیبایی دارد و حدود ۳۰۰۰مترمساحت دارد متاسفانه به علت شرایط آب و هوایی منطقه و همچنین دست درازی قاچاقچیان عتیقه در حال تخریب است. مسئولین استانی سالهاست در انتظار تعلق بودجه جهت مرمت و نگهداری آنها هستند.
resized_1516767_479
شکوفه های بهار
تصاویری از شکوفه های بهار
4
تاثیر وام‌های ۶۰ ساله بر بخش مسکن
عضو هیات مدیره کانون سراسری انبوه‌سازان معتقد است: در صورت تحقق وام‌های 40 و 60 ساله کمک شایانی به توان خریداران مصرفی مسکن می‌شود، اما نمی‌توان انتظار کاهش درصد بهره‌های بانکی را داشت.