پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرشاد پیوس
الدحیل حریف دست و پا بسته‌ای برای پرسپولیس نیست/ سرخابی‌ها شانس صعود به نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا را دارند
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر دو نماینده ایران یعنی استقلال و پرسپولیس شانس صعود به مرحله نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا را دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فرشاد پیوس با اشاره به قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی جام باشگاه‌های آسیا اظهار کرد: خوشبختانه هر دو نماینده ایران یعنی استقلال و پرسپولیس شانس صعود به مرحله نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا را دارند.

وی اضافه کرد: استقلال و پرسپولیس با برخورداری از یک دیدار خانگی و جو حاکم بر ورزشگاه آزادی، شانس صعود به مرحله بعد را برابر نمایندگان فوتبال قطر در این مرحله دارند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تأکید بر اینکه باز شدن قفل پنجره نقل و انتقالات برای پرسپولیس جنبه حیاتی دارد، تصریح کرد: تیم‌ها دنبال یارگیری و تجدید قوا هستند و مدیریت باشگاه هم تلاش‌های خوبی در این راستا انجام داده است تا پنجره نقل و انتقالات برای پرسپولیس باز شود.

پیوس با اشاره به اینکه پرسپولیس شانس فینالیست شدن در جام باشگاه‌های آسیا را دارد، اضافه کرد: الدحیل حریف دست و پا بسته‌ای نیست.

وی با بیان اینکه کادر فنی پرسپولیس ضعف‌های این تیم را باید برطرف کنند، اظهار کرد: امیدواریم سرخ‌پوشان نتیجه خوبی در ادامه راه جام باشگاه‌های آسیا کسب کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.