پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
حادثه رانندگی در محور هراز ۲ کشته و مصدوم بر جای گذاشت
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از وقوع سانحه رانندگی منجر به فوت در محور هراز و فوت راننده یک دستگاه خودرو سواری پژو خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۳ و ۸ دقیقه بامداد روز گذشته مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در محور هراز منطقه “پلور” ، ماموران پلیس راه سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس به رانندگی فردی به نام “رسول- ز” ۳۳ ساله و سرنشینی فردی دیگر از پشت با یک دستگاه بنز خاور به شدت برخورد کرد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار داشت: در این حادثه راننده خودرو سواری پژو پارس به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرد و سرنشین خودرو مصدوم شد که با حضور عوامل اورژانس۱۱۵ به مرکز درمانی منتقل شد .

سرهنگ قدمی یکی از علل مهم حوادث رانندگی را عدم توجه به جلو ، عدم رعایت فاصله طولی و سرعت غیر مجاز اعلام کرد و به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: همواره با رعایت قوانین و مقررات پلیس را در برقراری نظم و امنیت ترافیکی یاری کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.