پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

وزیر ورزش و جوانان در آمل مطرح کرد;
پروژه های نمیه کاره آمل حداکثر تا سال آینده به اتمام می رسند!
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که برای کلنگ زنی سالن ورزشی چند منظوره به آمل سفر کرده است در گفتگو با خبرنگار مازندرانه گفت: این پروژه در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در ابتدای صحبت های خود وقتی با سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه مردم آمل ۱۳ سال در انتظار افتتاح ورزشگاه چمران هستند، گفت: بنده یکسال و نیم است که به این سمت منصوب شدم! ولی انشالله سعی داریم تا پایان دولت فعلی پروژه هایی که چندین سال از کلنگ زنی آنها گذشته است را تکمیل و افتتاح کنیم.

وی گفت: ما قرار است استادیوم ها، سالن ها و اماکنی که مدت زیادی مانده است، شامل سالن ۶۰۰۰ نفره ، تعدادی استادیوم های ورزشی، تعدادی استخر و پیست دوچرخه سواری را طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان دولت فعلی این پروژه ها را جمع و جور کنیم و به بهره برداری برسانیم .

سلطانی فر افزود: از لحاظ سخت افزاری این کارها باید انجام شود چون تمام نقاط کشور خصوصا استان مازندران در ورزش های مختلف دارای استعداد های فراوان است و کارنامه ورزش مازندران در مسابقات مختلف نظیر المپیک، بازی های جهانی و آسیایی و همه رویداد ها ورزشی دیگر بسیار عالی بوده که نشان دهنده این است ما در بخش استعداد یابی هم در کنار گسترش اماکن ورزشی باید کارهای زیادی انجام دهیم.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: اگر چه در گذشته از ورزش استان مازندران خبر های خوبی داشتم ولی انتظار داریم از این به بعد اخبار خوب بیشتری از ورزش استان به گوشمان برسد چرا که جوانان ورزش دوست و با استعدادی زیادی در مازندران داریم که باید این استعدادها را کشف و پرورش دهیم.

وی در خصوص صعود تیم فوتبال نساجی مازندران به لیگ برتر فوتبال گفت: خوشبختانه یک تیم از استان مازندران به لیگ برتر صعود کرده است و ما ساعاتی قبل به همراه استاندار مازندران از استادیوم این شهر بازدید و تصمیماتی برای بازسازی و توسعه آن گرفتیم که انشاالله این کار را به صورت ضربتی انجام خواهیم داد.

مسعود سلطانی فر در ادامه تصریح کرد: به دنبال این هستیم که در بحث ورزش قهرمانی و همگانی و همینطور ورزش بانوان و  عشایری و روستایی فعالیت های خوبی را بر جای بگذاریم چرا که فکر می کنیم همه مسئولین عالی رتبه کشور درک صحیحی از اهمیت و جایگاه ورزش دارند.

وی افزود: ورزش مهمترین ابزار ما برای پر کردن سالم اوقات فراغت مردم و جامعه ای سالم است، چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ روحی; در این شرایطی که مردم ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به شور و نشاط دارند، مهم ترین ابزار برای ایجاد این شور و نشاط ، ورزش است .

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد: این پروژه ای که امروز در این مکان کلنگ زده شد تا دهه فجر امسال افتتاح می شود و برای بقیه پروژه های  آمل و استان هم برنامه ریزی شده که تا پایان این دولت به بهره برداری برسانیم.

وی در پایان گفت: پروژه های نمیه کاره آمل حداکثر تا سال آینده به اتمام می رسند.

تنظیم : نازنین زارع

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.