پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رییس کل دادگستری مازندران خبر داد؛
رهایی زندانیان غیرعمد از زندان‌ های مازندران
رییس کل دادگستری مازندران گفت : ۲۸۵ نفر زندانی غیر عمد پارسال از زندان‌ های مازندران آزاد شدند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حجت الاسلام تقوی فرد رییس کل دادگستری مازندران در گفتگویی اظهار کرد : در مراسم بهره برداری دفتر جدید ستاد دیه استان گفت : ۲۸۵  نفر زندانی غیر عمد پارسال از زندان‌ های مازندران آزاد شدند که از این تعداد ۴۷۹ نفر مرد و ۶ نفر زن بودند .

وی در خصوص پرداخت‌ های صندق تامین خسارت‌ های بدنی کشور افزود: در این خصوص مبلغ ۱۵ میلیارد ریال پرداخت شد و از محل کمک‌ های استانی و کشوری ۱۴ میلیارد و ۶۸۴ میلیون ریال جمع آوری شد .

رییس کل دادگستری مازندران افزود : با همکاری همیاری همکاران ستاد دیه و شکات مبلغ ۱۹۵ میلیارد ریال نیز مورد بخشش و گذشت شاکیان قرار گرفت که در این مورد تعدادی از زندانیان نیزآزاد شدند .

وی گفت: با هماهنگی و همکاری همکاران قضایی استان مبلغ ۱۳۳ میلیارد ریال  با استفاده از حکم اعسار و تقسیط از سوی دستگاه قضایی استان انجام پذیرفت .

حجت الاسلام تقوی فرد با بیان اینکه یکی از راه‌های دیگر کمک به آزادی زندانیان پرداخت تسهیلات بانکی است ، افزود : در  این خصوص به زندانیان تسهیلات بانکی پرداخت می‌ شود و بعد از آن که آزاد شدند این تسهیلات را بازپرداخت می‌ نمایند و در این زمینه طی اعطای تسهیلات به مبلغ ۳۸ میلیارد ریال به این ستاد منجر به آزادی  تعدادی زندانیان شد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.