پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد ؛
محدودیت‌ های ترافیکی ۴ روزه در جاده‌ های مازندران اعمال شد
رئیس پلیس راه مازندران گفت : محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۱۹ تا شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

 سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران در گفتگویی اظهار کرد : رفت و آمد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۹ اردیبشهت تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۲ اردیبهشت از جاده‌ های کرج – چالوس ، هراز ، سوادکوه و جاده تهران – سمنان – مشهد و برعکس ممنوع است به غیر از موتور سیکلت‌ های انتظامی و امدادی که جهت انجام ماموریت‌ های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود .

سرهنگ قدمی گفت : رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۲۱ اردیبهشت از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل ، رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه ۲۱ اردیبهشت از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود و همچنین آمد و شد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است .

وی افزود : رفت و آمد کلیه کامیون‌ ها و کامیونت‌ ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و از ساعت ۸ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه از جاده هراز ممنوع است .

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت : محدودیت ترافیکی شبانه (۲۱ تا ۵ صبح روز بعد) جاده هراز در محدوده تونل وانا برای انجام عملیات روشنایی که از روز یکشنبه آغاز شده تا ۲۶ اردیبهشت ادامه دارد و همچنین در این فصل از سال باتوجه به فعالیت کشاورزان شاهد تردد ماشین‌ های کشاورزی در جاده‌های مازندران هستیم که لازم است ماشین آلات کشاورزی از تردد در جاده‌ های اصلی مازندران پرهیز کنند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.