پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

امیر سرتیپ آراسته: تحرکات دشمن در سوریه، عراق ویمن بهانه‌ای برای مقابله با ایران است
معاون آماد و پشتیبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دشمنان اسلام در سوریه، عراق و یمن فجایع فراوانی به بار آوردند، بیان کرد: همه این تحرکات بهانه‌ای برای مقابله با کشورمان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

امیر سرتیپ علی آراسته شامگاه دیروز در مراسم بزرگ جشن مطلع‌الشمس شهر هیدج زنجان که به مناسبت نیمه شعبان برگزار شد، اظهار کرد: شهدا با اهدای خون پاکشان، استقلال، عظمت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند.

وی با تبریک اعیاد شعبانیه تصریح کرد: برگزاری جشن‌هایی مانند مطلع‌الشمس گامی در راستای شناساندن منطقه و نشان دادن عظمت قرآن و اسلام در این برهه که ما در جنگ تمام‌عیار با دشمنان هستیم، است.

معاون آماد و پشتیبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به اینکه زمانی جوانان ما در جبهه‌ها جنگ رو در رو با دشمن داشتند، یادآور شد: در برهه کنونی دشمن با ابزار مختلف به جنگ فرهنگی و سیاسی علیه کشورمان روی آورده است.

آراسته بیان کرد: دشمنان ما بعد از اینکه تمام گزینه‌های روی میز را علیه کشورمان از حمله به صحرای طبس و جنگ تحمیلی تا جنگ‌های نیابتی در منطقه را امتحان کرده و ناامید شدند، به تهاجم فرهنگی روی آوردند.

وی تاکید کرد: ملت غیور ما به ویژه جوانان باید در مقابله با توطئه‌های دشمنان هوشیار و آماده باشند و با رعایت وحدت کلمه، سینه به سینه دشمن بایستند تا در مقابله با این جنگ خطرناک دشمن موفق شوند.

معاون آماد و پشتیبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دشمنان اسلام در سوریه، عراق و یمن فجایع فراوانی به بار آوردند، بیان کرد: همه این تحرکات بهانه‌ای برای مقابله با کشورمان است.

آراسته با اشاره به اینکه شیعه بودن از بزرگ‌ترین افتخارات ما است، تصریح کرد: شیعه زیباترین قسمت شجره طیبه است، بنا بر روایات شجره طیبه را وقتی تشبیه می‌کنند ریشه این درخت و شجره رسول‌الله (ص) است، تنه آن حضرت علی (ع) و برگ‌های این درخت نیز شیعیان و دوستداران اهل‌بیت (ع) هستند، لذا باید با همت تمام این شجره طیبه را حفظ کنیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.