پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته جاری خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی با اعلام این خبر، افزود: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت های ترافیکی در روزهای پایانی هفته در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ظهر امروز (چهارشنبه) ۵ اردیبهشت ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۸ اردیبهشت ماه از محورهای “کرج – چالوس – هراز – فیروزکوه و بالعکس ممنوع است .

رئیس پلیس راه مازندران، اضافه کرد: تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی افزود: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۷ اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

قدمی اظهار داشت : با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی گفت: تردد کلیه تریلر در محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ امروز (چهارشنبه) و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است .

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راههای استان است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.