پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
افزایش تعداد روزنامه‌های مازندران در سال ۹۷
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: تعداد روزنامه‌های فعال در مازندران با صدور سه مجوز جدید به ١٥ روزنامه در سال ٩٧ افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

عباس زارع معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: هیات نظارت بر مطبوعات کشور، با تغییر وضعیت سه نشریه «کرانه شمال به مدیر مسئولی رقیه عالی، ساحل امید به مدیر مسئولی مهدی قاسمی و شمال امروز به مدیر مسئولی محمد قلی نژاد» از هفته نامه به روزنامه در استان مازندران موافقت کرد.

وی افزود: در استان مازندران روزنامه‌های «مواجهه به مدیر مسئولی حسن نجف وند، نقش قلم به مدیر مسئولی حسن شیرزاد، وارش به مدیر مسئولی لیلا وریجی» با گستره سراسری و ٩ روزنامه با گستره منطقه‌ای و ٣ نشریه با گستره استانی فعالیت دارند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: ۴۴ هفته نامه، ٢۵ دوهفته نامه، ٢۵ ماهنامه، ۵ دوماهنامه، ٣۵ فصلنامه، ٧ دوفصلنامه، ٩٣ پایگاه خبری و ١۵ رسانه الکترونیک غیر برخط در استان فعالیت دارند.

زارع افزود: با توجه به شعار سال ٩٧ که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) سال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ همه رسانه‌های مکتوب و مجازی مازندران باید در این امر مهم به وظیفه خود عمل کنند؛ چراکه نقش رسانه‌ها بسیار اساسی و مهم است و تمامی نشریات استان در راه تحقق شعار سال «حمایت از کالای ایرانی» گامی اساسی برداشته و از هیچگونه تلاشی در معرفی و تبلیغ کالای ایرانی و حمایت از تولید ملی دریغ نخواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.