پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
شانزدهمین آیین رهاسازی ماهیان قرمز در آمل برگزار شد
شانزدهمین آیین رهاسازی ماهیان قرمز با همکاری شورای اسلامی شهر ، شهرداری آمل و موسسه دیار سبز مازندران با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل عصر یکشنبه در پارک دهکده طلایی آمل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در این مراسم حسین عمرانی مدیر عامل موسسه دیار سبز مازندران با بیان اینکه حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل موجب شد تا این آیین شانزده سال در آمل برگزار شود اظهار کرد: هر چند برخی از خانواده ها امسال به دلایل زیست محیطی از خرید ماهیان قرمز امتناع کردند اما همچنان این آیین طرفداران خود را دارد.
وی افزود: نقش مدیریت شهری در برگزاری این گونه آیین ها شادی و نشاط را به جامعه شهری بر می گرداند .
عمرانی با اشاره به اینکه توزیع نهال توسط سازمان پارک ها و فضا سبز طی سال های برگزاری این آیین قابل توجه است و خانواده ها نیز از این رویکرد استقبال کرده اند.
فرشید لیتکوهی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این مراسم به اهمین محیط زیست در زندگی شهری پرداخت و افزود: پوشش های گیاهی که در استان مازندران وجود دارد نعمت و موهبتی است که دیگر استان ها از آن برخوردار نیستند و ما به دلیل این دارایی شکر گزاریم.
وی با بیان اینکه حفظ پوشش گیاهی از برخوردار بودن آن مهم تر است اظهار کرد: این فرهنگ باید در خانواده ها نهادینه شود و مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل سعی می کند با حمایت برنامه های زیست محیطی در این راستا گام های تاثیر گذاری بردارد.
بر اساس این گزارش ، پس از اتمام سخنرانی ها و برگزاری مسابقات برای کودکان و توزیع جوایز ماهیان قرمز توسط کودکان و خانواده ها در حوض مرکزی پارک دهکده طلایی رها شدند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.