پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
بررسی اولویت ها در نخستین جلسه شورای اسلامی شهر آمل+ عکس
شهردار آمل در نخستین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر در سال 97 افزود: پروژه نیروگاه زباله سوز آمل به درستی هدایت می شود و با توجه به اهمیت فنی و اقتصادی در بستر خود حرکت می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

احمد امیر سلیمانی در در نخستین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر در سال ۹۷ که با حضور معاونان ، مدیران عامل و مدیران مناطق شهرداری آمل برگزار شد با اعلام خبر فوق افزود: پروژه نیروگاه زباله سوز آمل به درستی هدایت می شود و با توجه به اهمیت فنی و اقتصادی در بستر خود حرکت می کند.
وی با اشاره به اینکه سیاست های سال ۹۷ به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر مورد بررسی قرار گرفته است گفت:حمایت همه جانبه اعضای شورای اسلامی شهر از شهرداری و اعتماد آنان به اینجانب در کرسی شهرداری طی سال گذشته موجب به ثمر رسیدن پروژه های متعدد عمرانی شد.
امیر سلیمانی تصریح کرد: اعتقاد داریم همه اعضای شورای اسلامی شهر دارای حیثیت اجتماعی هستند و اکنون این حیثیت به لحاظ اجرایی در دستان مجموعه شهرداری است و در این مسیر همه همکاران شهرداری باید امانت دار خوبی باشند تا حافظ اعتماد و حیثیت منتخبان مردم باشیم.
وی از تغییر در ساختار اداری شهرداری آمل و سازمان های وابسته نیز خبر داد و افزود: بر حسب تکلیف وزارت کشور این روند در سالجاری اجرایی می شود و امیدواریم نتیجه این تغییر ساختار به نفع شهروندان باشد.
شهردار آمل با بیان اینکه در سال حمایت از کالای ایرانی نامه های مرتبط برای اجرای این اصل به تمام سازمان های وابسته مکتوب شد اذعان کرد: بهبود اوضاع معیشتی، عدم آسیب پذیری اقتصادی و اشتغال پایدار در گرو حمایت از کالای ایرانی قرار دارد.
وی به اولویت های شهرداری آمل در روکش آسفالت معابر ، کشتارگاه صنعتی ، و احداث بلوار ولایت جنوبی اشاره کرد و افزود: در برنامه سالجاری افزایش ۱٫۵ هکتاری پارک ها و فضای سبز را در دستور کار قرار دادیم و نخستین پارک با مساحت ۴ هزار مترمربع در کوچه فیاض بخش اجرا خواهد شد.
امیر سلیمانی گفت: امیدوارم در سال ۹۷ با بهبود شرایط اقتصادی وفاق و همدلی که در این مسیر قرار دارد انتظارات مردم آمل از مجموعه متحد شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل برآورده شود.
غلامحسین شفیع زاده رئیس شورای اسلامی شهر نیز در این جلسه ضمن بیان تبریک سال جدید از شهردار آمل به دلیل مدیریت مجموعه شهرداری آمل با توجه به اوضاع نامناسب اقتصادی در سال گذشته تقدیر کرد و گفت: امیدوارم در سال ۹۷ با بهبود اوضاع اقتصادی و وفاق و همفکری که وجود دارد رضایتمندی شهروندان از خدمات ارائه شده افزایش یابد.
محمد محمدی نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه اظهار کرد: موجب بسی افتخار است که مجموعه شهرداری آمل نه تنها در حد توان خود از هیچ خدماتی به شهروندان دریغ نمی کند بلکه در بدترین شرایط اقتصادی در پی کسب رضایت شهروندان است.
وی با بیان اینکه شهروندان از خلق نیک مدیران عامل سازمان ها نزد ما تعریف و تمجید می کنند افزود: در سال جدید هم همه ما باید با رویی گشاده انتظارات شهروندان را برآورده کنیم.
محمدی رنگ آمیزی پل های تاریخی ، روکش آسفالت معابر را از عمده ترین خواسته های شهروندان عنوان کرد و افزود: هرچند اقدامات گسترده ای از خدمات توسط شهرداری صورت گرفته است اما شهروندان به برخی از موضوعات تعلق خاطر دارند و انجام این خواسته ها بر افزایش رضایت شهروندی تاثیر گذار است.
وی خاطر نشان کرد: ۸۰ درصد مصوبات شورای اسلامی شهر در سال گذشته با بیش از ۷ رای به تصویب رسید و این رویکرد نشان از وفاق و همدلی اعضای شورا دارد.
خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه تصریح کرد: شرایط اقتصادی نامناسبی در جامعه حکمفرماست و شهرداری آمل مانند سایر ادارات و شهرداری ها از این قضیه مستثنی نیست.
وی با بیان اینکه در حال حاضر مردم روکش آسفالت معابر را بر اجرای پروژه بزرگ بلوار ولایت جنوبی ترجیح می دهند افزود: خیلی از کسبه ها و ساکنین در سال گذشته مشارکت مطلوبی در امور شهری نداشته اند و ما باید در سال ۹۷ به دنبال ساز و کار افزایش مشارکت شهروندان باشیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.