پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرماندار بابلسر خبر داد;
پیشتازی بابلسر در میزبانی از مسافران و گردشگران نوروزی
فرماندار بابلسر گفت: بنابر آمار ها تا پایان روز 15فروردین سه میلیون 200هزار نفر شب اقامت مسافران نوروزی در شهرستان بابلسر به ثبت رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فرماندار بابلسر گفت: بنابر آمار ها تا پایان روز ۱۵فروردین سه میلیون ۲۰۰هزار نفر شب اقامت مسافران نوروزی در شهرستان بابلسر به ثبت رسیده است.

سید علی اسد فرماندار شهرستان بابلسر با بیان اینکه از ۲۷ اسفند تا پایان ۱۵ فروردین بالغ بر سه میلیون و ۲۰۰هزار نفر شب اقامت مسافران نوروزی در شهرستان بابلسر به ثبت رسیده است گفت:در نوروز امسال بابلسر با میزبانی از مسافران و گردشگران نوروزی رتبه اول از لحاظ اقامت مسافران را به خود اختصاص داد.

وی همچنین افزود: از ۲۷ اسفند تا پایان روز ۱۵فروردین بیش از ۲۴۵۷ بازدید و گشت مشترک از مراکز و اماکن اقامتی، پذیرایی، واحدهای صنفی توسط دستگاههای اجرایی صورت گرفت که در این بازدیدها تعداد ۲۷۴ پرونده به تعزیرات حکومتی و مراجع قضایی ارسال شد و تعداد ۳۰۴ شکایت مردمی در ایام نوروز به ثبت رسیده است.

فرماندار بابلسر با اشاره به اسکان سه هزار و ۳۳۵ خانوار فرهنگی در مدارس بابلسر گفت: ۱۲هزار و ۸۳۶نفر در مدارس بابلسر در ایام نوروز پذیرش شده اند.

رییس ستاد خدمات سفر شهرستان بابلسر با اشاره به اینکه بابلسر همواره مقصد اول گردشگری مطرح بوده است اظهار داشت: بالغ بر سه میلیون نفر از مراکز و جاذبه های دیدنی ،اماکن تاریخی و مذهبی این شهرستان بازدید کرده اند.

شهرستان بابلسر برای نوروز امسال حدود یکصد هزار تخت آماده پذیرایی از مسافران نوروزی بوده است که از این تعداد بیش از ۴۰ هزار تخت مربوط به هتل ها، متل ها و مجتمع های اقامتی و بقیه نیز مربوط به خانه مسافر می باشد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.