پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

حضور مجری پرحاشیه تلویزیون در برنامه بهارنارنج؛
رشیدپور: نمی‌دانم جای چه کسی را در تلویزیون گرفته‌ام!
شب گذشته، رضا رشیدپور در برنامه «بهار نارنج» از اجرای برنامه های مختلف در سال ۹۶ و حواشی آن در فضای مجازی گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شب گذشته، اولین ویژه برنامه تلویزیونی تحویل سال «بهارنارنج» با اجرای احسان علیخانی روی آنتن رفت.

علیخانی در ابتدا از انتشار شایعه‌ای مبنی بر اجرای این برنامه توسط رضا رشیدپور گفت و اظهار کرد: انتشار شایعات طبیعی است و به هر حال امشب رضا رشیدپور مهمان این برنامه است.

سپس، سالار عقیلی به عنوان اولین مهمان بهار نارنج در برنامه حاضر شد و قطعه خون غزل را اجرا کرد. او درباره این قطعه گفت:  قطعه خون غزل با آهنگسازی بابک زرین و شعر زنده یاد افشین یداللهی اجرا شده است. خوشحالم در برنامه بهار نارنج حضور دارم و ممنون که به فرهنگ و هنر این کشور اهمیت می دهید.

در ادامه برنامه بهار نارنج رضا رشیدپور به عنوان مهمان حضور پیدا کرد. علیخانی در ابتدا، در خصوص اتفاقات خاص سال ۹۶ برای رضا رشیدپور سوال کرد. او گفت: سال ۹۶، سال متفاوتی برای من بود و از این بابت منت دار لطف مردم هستم. امسال برای من سال سخت و پرکاری بود اما در کنار یک تیم خوب تجربه های خوبی را پشت سر گذاشتیم.

علیخانی درباره اولین گفتگوی رشیدپور با رئیس جمهور سوال کرد و او پاسخ داد: مجری گفتگو با رئیس جمهور همیشه توسط یک شورا انتخاب می شود. من قرار بود پیش از این با آقای رئیس جمهور در برنامه دید در شب گفتگو کنم که نشد. این بار این اتفاق افتاد و شورای انتخاب مجری گفتگو با دکتر روحانی، من را برای این مهم برگزید. هر کسی را در دنیای رسانه و هر کجای جهان، برای گفتگو با رئیس جمهور انتخاب کنند می‌پذیرد.  اما وقتی من از برخی دوستان پرسیدم، گفتند اگر به ما پیشنهاد می شد هرگز نمی پذیرفتیم.

وی افزود: از خوش شانسی یا بد شانسی، گفتگوی من با رئیس جمهور مواجه شد با روزهای سخت؛ حادثه سانچی، زلزله و اعتراضات دی ماه، همه و همه مردم را  متوقع کرده بود که مطالبات آنها در یک گفتگوی پرچالش مطرح بشود. البته خدا را شکر، از آنجا که سابقه چنین گفتگویی وجود نداشت، همه گفتگو را با خودش ارزیابی کردند. به هر حال گفتگو با رئیس جمهور آداب رسانه ای دارد؛ من در برنامه حالا خورشید هم مطرح کردم که برای مناظره و جنگ با رئیس جمهور نرفته بودم!

رشیدپور درباره احتمال پذیرش دوباره این مسئولیت گفت: سوال سختی است؛ من الان نمی توانم جواب بدهم. شاید اگر این بار بخواهم با رئیس جمهور صحبت کنم، به خیلی از چیزها فکر کنم. البته خبرنگاران سه ساعت گفتگو با رئیس جمهور داشتند و پرسش ها به اینجا رسید که از آقای روحانی رمز موفقیت شما چیست؟ اگر من جای رئیس جمهور بودم، می گفتم چهار تا یک! واقعیت این است پرسش را زمانی که خودمان می‌خواهیم، بپرسیم در هزار توی مصلحت ها گیر می کنیم؛ اما فرد دیگری که می پرسد خیلی نقد می کنیم.

علیخانی در ادامه، درباره ارتباط رشیدپور با رئیس جمهور در زمان انتخابات سوال کرد. مجری حالا خورشید بیان کرد: نظر افکار عمومی روی چشم من جای دارد، ما بدون مردم پوچ هستیم. اما آن چیزی که من می گویم پاسخ کسانی است که از برخی زوایای سیاسی به ماجرا نگاه می‌کنند. من در سال ۹۲ در هیچ پروژه ای در سازمان صدا وسیما حضور نداشتم. در کشورمان موجی از نا امیدی راه افتاده بود و یک گروه انتخاباتی به من پیشنهاد داد در کمپین آنها حضور داشته باشم و من به عنوان شهروند آینده را روشن ترسیم کنم. در سال ۹۲ تنها چیزی که من از دولت روحانی گرفتم، یک تراول چک پنجاه هزار تومانی است که شب میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به همه عیدی دادند. اگر کسی سند دیگری دارد، منتشر کند.

رشیدپور درباره حاشیه ها اظهار داشت: مردم تنها سرمایه من هستند، آنها حق دارند از من انتقاد کنند. من با آن هیچ مشکلی ندارم اما تمام مشکل از جایی شروع می شود که یک عده ای دوست دارند تو را تخریب شخصیت کند. همین شایعه امروز، اجرای این برنامه توسط من. از کجا منتشر می شود. آن کسی که این خبر را منتشر کرده، آیا به روابط عمومی برنامه دسترسی نداشت تا خبر را تایید کند.

علیخانی در اینجا گفت: تازه شایعه دیگری هم منتشر شد که گفتگوی من با رشید پور ضبطی و بقیه برنامه زنده است!(خنده)

رشیدپور همچنین درباره اجرای برنامه هفت گفت: من در خانواده ای به نام صدا وسیما کار می کنم؛ این خانواده جایی به تنگنا می خورد. ۲۴ ساعت مانده به برنامه قرار نبود، رشیدپور اجرا کند. به هر دلیلی خانواده من دچار مشکل شد و رضا رشید پور به عنوان فرزند کوچک این خانواده با کمال میل پذیرفت فداکاری کند و این مشکل برطرف شود.

رشیدپور تصریح کرد: اگر الان به من اجرای هفت پیشنهاد بدهند، به هیچ وجه قبول نمی کنم؛ چراکه سازمان صدا و سیما الان در تنگنا نیست و زمان دارد که مجری انتخاب کند.

رشیدپور با اشاره به شوخی هایی که با او در فضای مجازی شده بود، گفت: نمی دانم جای چه کسی را گرفته ام! من از تیرماه تا پایان اسفند باید حالا خورشید را روی آنتن می بردم. تازه در این ده شب اجرای هفت، یک ماه حالا خورشید را روی آنتن نبردم.

در ادامه شهرام قائدی با حضور در برنامه احسان علیخانی از کاهش وزن خود و ادامه فعالیت هنری اش گفت. همچنین یاسمینا باهر، علی شادمان و مهسا طهماسبی بازیگران دیوار به دیوار، به برنامه بهار نارنج آمدند و درباره همکاری دوباره با سامان مقدم صحبت کردند. البته طهماسبی به ارتباط فامیلی اش با فرهاد آئیش و حضورش در این سریال به واسطه او هم اشاره کرد!

گفتنی است؛ فریدون آسرایی، علیرضا طلیسچی و گروه ماکان بند هم در این برنامه به اجرای موسیقی پرداختند.

 

گزارش از الهام قبادی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.