پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
غبار روبی گلزار شهدا توسط اعضای شورا و شهردار آمل+ عکس
به مناسبت روز شهدا و پنج شنبه آخر سال غبار روبی گلزار شهدا توسط اعضای شورای اسلامی شهر آمل ، شهردار و مدیران شهرداری آمل انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

احمد امیر سلیمانی شهردار آمل در حاشیه این غبار روبی با بیان اینکه شهدا عزت کشور و نظام ما هستند گفت: نیت و رفتار شهدا باید الگوی همه ما در خدمات رسانی به شهروندان قرار گیرد تا رضایت خداوندی را به همراه داشته باشد.
وی با تقدیر و تشکر از پرسنل خدوم شهرداری و سازمان های وابسته در سال ۹۶ اظهارکرد: با توجه به اینکه در بدترین وضعیت اقتصادی قرار داشتیم ،تعهد خود دانستیم تا حق و حقوق پرسنل تا پایان سال پرداخت شود زیرا پرسنل شهرداری با تاسی از فداکاری های شهدا در خدمات رسانی به مردم پیش قدم بوده و خواهند بود.
امیر سلیمانی خاطر نشان کرد: امید است در سال ۹۷ با افزایش خدمات شهرداری به شهروندان فهیم آملی رضایت بخشی عمومی در سطح شهر نیز افزایش یابد .
محمد محمدی نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این مراسم اظهار کرد: یاد و خاطره شهدا خود انگیزه ای است تا با همدلی خدمات ارزنده تری به مردم ارائه دهیم زیرا آنان از جان و مال خود گذشتند تا ایران ما درامنیت مسیر پیشرفت و توسعه را طی کند.
وی با تقدیر از پرسنل شهرداری آمل بابت خدمات ارزنده به شهروندان گفت: روحیه خدمت رسانی در مجموعه شهرداری آمل کم نظیر است و با توجه به وجود همه مشکلات اقتصادی عاشقانه وظیفه خود را انجام دادند.
محمدی از شهردار آمل نیز بابت پرداخت مطالبات پرسنل شهرداری نیز تشکرکرد و افزود: امید است در سال ۹۷ در سایه همدلی خدمات مفیدی مانند همیشه به شهروندان ارائه شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.