پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
ساختمان اورژانس جدید بیمارستان روحانی بابل راه اندازی شد
ساختمان اورژانس جدید بیمارستان آیت الله روحانی (ره) بابل صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سیفی رئیس بیمارستان آیت ا… روحانی بابل با بیان اینکه طرح توسعه اورژانس در شهریور پارسال شروع شد، گفت: تخت‌های اورژانس از ۳۹ تخت به ۵۶ تخت افزایش یافته است.
وی افزود: با اضافه شدن ۳۰۰ متر مربع به واحد اورژانس خدمات مناسب تری به مراجعین ارائه خواهیم داد و شاهد بهبود روند درمان بیماران با کیفیت بالاتر باشیم.

وی گفت: با طرح توسعه اورژانس علاوه بر اضافه شدن تخت‌ها، اتاق پزشک، اتاق پزشک اسکرین، اتاق پزشک مقیم، اتاق احیاء، خوابگاه استراحت پرسنل آقا و خانم نیز در فضای جدید تعبیه شده است.

رئیس بیمارستان روحانی بابل وجود اورژانس ویژه قلب را از دیگر مزیت‌های اورژانس این مرکز برشمرد و افزود: اورژانس قلب در فضای فیزیکی مجزا در واحد اورژانس جهت خدمات رسانی به بیماران حاد قلبی ایجاد شده است.

سیفی تعداد مراجعان بیماران به واحد اورژانس در ۱۱ ماهه امسال را حدود ۶۴ هزار نفر بیان کرد و گفت: این حجم مراجعه به صورت متوسط، ۱۰۰ درصد اشغال تخت اورژانس را شامل شده است.

وی افزود:این مرکز مجهز به باند هلی کوپتر به ابعاد ۳۵ در ۳۵ متر و ضخامت ۳۰۰ میلیمتر با بتن مسلح است و می‌تواند در موارد اورژانسی موجب تسریع ارائه خدمات شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. بازنشسته فرهنگی گفت:

    جمعه ۹۷/۰۴/۳۳ – ساعت ۰۲:۳۰ بامداد ۰۰۰ سایت بیمارستان روحانی فعال نیست!

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.