پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

یادداشت توئیتری حسام‌الدین آشنا در رابطه با استیضاح وزیر کار
مشاور فرهنگی رئیس جمهور در مورد جلسه استیضاح و دفاعیات ربیعی یادداشت کوتاهی در صفحه توئیتر خود به اشتراک گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

صبح امروز  ۲۲ اسفند  مجلس شورای اسلامی نشست علنی خود را به منظور استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر راه و شهرسازی برگزار کرد و نمایندگان مجلس استیضاح این دو وزیر را بررسی کردند.

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بنا بر دلایلی چون عدم اجرای قوانین و مقررات در ارتباط با شفافیت اطلاعات اقتصادی و بنگاه‌ها، عدم توانایی و نظارت کامل و وافی بر مجموعه وزارت‌خانه و کاهش انگیزه در دلسوزان و متخصصان و جوانان وزارت، به‌کارگیری خلاف قانون بازنشستگان و از بین رفتن انگیزه در جوانان، افزایش نرخ بیکاری در کشور و دلایلی از این قبیل مورد استیضاح قرار گرفت.

حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی رئیس جمهور و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست‌ جمهوری که حضور فعالی در شبکه‌های اجتماعی دارد با انتشار پستی در صفحه توئیتر خود نوشت ربیعی در این استیضاح صادقانه از نمایندگان درخواست کرد که او را در اتخاذ و اجرای تصمیم های سخت یاری کنند.

آشنا نوشت:”ربیعی در جریان استیضاح الگویی از پاسخگویی، روشنگری و اصلاح گری توأم با شور، ادب و شفافیت ارائه کرد؛ او از نمایندگان محترم صادقانه خواست او را در اتخاذ و اجرای تصمیم های سخت و سرنوشت ساز یاری کنند.”

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.