پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

شهروندان آملی گله مندند;
خیابانی که مسئولین آملی از آن گذر نمی کنند+ تصاویر
ناتمام ماندن پروژه آسفالت خیابان جانبازان با توجه به سپری شدن مدت زمان طولانی از آغاز این پروژه و عدم پاسخگویی منطقی مسئولین درباره این موضوع،مایه تاسف و تعجب شهروندان آملی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ناتمام ماندن پروژه آسفالت خیابان جانبازان با توجه به سپری شدن مدت زمان طولانی از آغاز این پروژه و عدم پاسخگویی منطقی مسئولین درباره این موضوع،مایه تاسف و تعجب شهروندان آملی شده است.
پروژه آسفالت خیابان جانبازان آمل،در حالی ناتمام مانده است که ماه ها از آغاز آن می گذرد و علل روند کند این پروژه نامعلوم و غیرمنطقی است.
شایان توجه است،به دلیل حفاریهای صورت گرفته در خیابان جانبازان متأسفانه بسیاری از رانندگانی که در این محدوده تردد می کنند با مشکلات بسیاری روبرو شده اند و از وضع موجود به شدت ناراضی اند اما گمان بر این است که مسئولین آملی خیابان دیگری را برای عبور انتخاب کردند زیرا نشانی از توجه مسئولین به طولانی شدن این پروژه یافت نمی شود.

در خور توجه است،با توجه به نزدیک شدن به ایام عید نوروز و ورود مسافران به شهرستان امل،انتظارها براین بود که پروژه های شهری در جهت رفاه بیشتر مسافران و شهروندان تا فرا رسیدن این ایام،به اتمام می رسید تا نوروز در چهره شهری هم نمایان می شد اما شهروندان،همچنان روند همیشگی و تکراری طولانی شدن پروژه ها را شاهدند.
گفتنیست،بحث آسفالت و مشکلاتش مدت زیادیست که ذهن شهروندان را درگیر کرده است و از آنجا که یک سوم از وسعت شهر را معابر تشکیل می دهند لازم است که مدیریت شهری با اقدام اساسی در این مورد وارد عمل شود و به روند پروژه ناتمام این خیابان سرعت بخشد.
آنچه مسلم است، مسئولین شهری با توجه کردن به اعتراضات و گلایه های شهروندان آملی ،سطح مدیریتی خود را ارتقا می دهند و نامی نیک از خود به جای می گذارند پس بهتر است به جای بهانه جویی برای کم کاری خود به انتقادات منطقی شهروندان توجه کنند و برنامه ریزی کارامدی را اعمال کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.